PHDSTUDIES

Архітектура комп'ютера Азія - Архітектура комп'ютера програми МВА Азія

Для вступу до аспірантури, як правило, необхідна наявність ступеня магістра. Крім того, для отримання ступеня кандидата наук аспіранти повинні провести оригінальне дослідження і підготувати випускну кваліфікаційну роботу або дисертацію. У деяких країнах навіть необхідно захистити дисертацію перед вченою радою.

Студенти, які закінчили частину їх ступеня в Азії зростають у числі. В даний час другої і третьої за величиною економікою в Азії. Без обмеження, студенти описали свій час в Азії, як кращий досвід свого життя. На сьогоднішній день три з чотирьох найбільш густонаселених країн світу знаходяться в Азії: у Китаї, Індії та Індонезії.

Архітектура комп'ютера Азія - Візьміть Архітектура комп'ютера Азія. Отримати всі програми Архітектура комп'ютера та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Архітектура комп'ютера, Азія Filter

Кандидат мікроелектроніки

The Hong Kong University of Science and Technology
PhD
Вер 2021
<
Денна
<
3&nbsp;-&nbsp;4 років
англійська
Кампус

Мікроелектроніка є наріжним каменем епохи інформації. Він займається дослідженнями інтегральних електронних / фотонних схем, архітектурами систем та автоматизацією проектуванн ...

Детальніше