close

Фільтри

Див. результати

Програми Банківська справа, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Доктор філософії є ​​однією з найвищих академічних нагород, що пропонуються в більшості університетів. Більшість докторських програм вимагають, щоб студенти мали ступінь магістра до реєстрації. Кандидатський дипло… Детальніше

Доктор філософії є ​​однією з найвищих академічних нагород, що пропонуються в більшості університетів. Більшість докторських програм вимагають, щоб студенти мали ступінь магістра до реєстрації. Кандидатський диплом може бути зароблений за три роки навчання в повному обсязі.

Що таке кандидат у банківській справі? Це наукова програма високого рівня, орієнтована на процеси та процедури, пов'язані з банківською діяльністю. Курси можуть зосереджуватися на фінансах, економіці, обслуговуванні клієнтів та інших принципах, необхідних для успішної банківської діяльності. Точні курси, що проводяться в даному виді освіти, можуть бути поглибленим вивченням грошово-кредитної, банківської, банківської та фінансової систем, принципів банківської справи, історії світового банкінгу, принципів і концепцій корпоративного банкінгу та банківського права. Деякі університети можуть пропонувати курси, включені в дослідження, лекції, дискусії та дисертації.

Вивчення банківського рівня на високому рівні може допомогти студентам підготуватися до академічної або професійної кар'єри. Навички, отримані через цю освіту, такі як кількісні навички, спілкування та лідерство, можуть зробити випускників більш конкурентними претендентів та більш вдале споживачів.

Немає універсальних витрат на програму кандидата наук. Часто навчання залежить від школи, його розташування, програми та тривалості. Якщо кандидати хочуть отримати оцінку, вони можуть звернутися безпосередньо до університетів.

Студенти, які вивчають банківську діяльність на докторантурі, часто готові взяти на себе провідні ролі в галузі. Деякі випускники можуть скористатися цією освітою, щоб стати викладачами, брокерськими фірмами, менеджерами по зв'язках з клієнтами, керівниками корпоративних банківських послуг, фінансовими аналітиками, менеджерами з управління кредитними ризиками, банківськими дослідниками, статистиками та керівниками служб підтримки. Попередні освітні та робочі позиції вчених можуть відігравати важливу роль у кар'єрі, яку вони можуть проводити після закінчення навчання.

Докторські програми пропонуються в Інтернеті та на кампусі в університетах по всьому світу. Якщо ви готові дізнатись більше, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
HCMC Banking University
Місто Хошімін, Вієтнам

Міжнародний доктор філософії програма з банківської справи - Фінанси - iPhD BF - це навчальна програма співпраці між Університетом Болтона - 10 найкращих у Великобританії - та ... +

Міжнародний доктор філософії програма з банківської справи - Фінанси - iPhD BF - це навчальна програма співпраці між Університетом Болтона - 10 найкращих у Великобританії - та Банківським університетом Хошиміна (BUH); це перша та ексклюзивна міжнародна програма докторів наук, що спеціалізується на банківському секторі та фінансах на цей час, акредитована Міністерством освіти та навчання В'єтнаму. iPhD BF сподівається iPhD BF сподіватися допомогти аспірантам наблизитись до міжнародних дослідницьких стандартів під керівництвом престижних професорів з Університету Болтона, а також з університетів-партнерів BUH у перших 1% країн світу у Великобританії та Франції, США, Австралія, Нова Зеландія. -
PhD
в'єтнамський, англійська
Вер 2021
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут