PHDSTUDIES

Програми Журналістика, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Найвища ступінь, яка може бути зароблена є кандидатом або доктором філософії. Це інтенсивна програма досліджень і призначений для тих, хто прагне до протяжним досліджень.

Що таке PhD в галузі журналістики? Програма докторської в журналістиці дозволяє студентам зосередитися на дослідженнях і академічної стороні поля. Студенти зазвичай вибирають певну область в межах поля для вивчення, наприклад, історії, етики, права, соціології або комунікацій. Більшість програм включають в себе дослідження і методології курсову, яка повинна бути завершена, наприклад, якісні методи. Програми можуть також включати в себе курси з теорії та історії, незалежно від зони фокусування. Програми закінчуються передовим науково-дослідний проект під назвою дисертація. Студенти направляти свої власні програми, тому проміжок часу це може зайняти, щоб закінчити докторську ступінь значно варіюється в залежності середній час становить від двох до п'яти років.

Після закінчення програми студенти будуть мати поглиблені знання в галузі журналістики.Вони будуть підготовлені для продовження досліджень, навчання або роботи на посаді високого рівня в межах поля.

Витрати в програмі PhD в основному керуються студента. Тому, даючи точну оцінку важко. Студенти повинні порадитися з фінансовим відділом в їхній школі.

Після закінчення школи, студенти можуть увійти в адміністрації або викладацькі посади. Крім того, можливості кар'єрного зростання, також доступні в області стратегічних комунікацій. Випускники також можуть вибрати для роботи в приватних корпораціях і організації засобів масової інформації. Науково-дослідні та управлінські навички, отримані в програмі може дозволити студентам, щоб претендувати на передові позиції кар'єри. Деякі випускники можуть вибрати для продовження досліджень в обраній ними галузі теми або почати свою власну компанію.

Якщо ви хочете, щоб просувати свої знання і навички в області журналістики, то кандидат в журналістиці може бути для вас.Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

 

1 Результати в Журналістика Filter

Доктор наук з журналістики

University of Johannesburg
Південно-Африканська Республіка, Йоганнесбург
PhD
01 Jan 2020
<
Денне навчання
<
3 років
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Докторська програма включає дипломну роботу, яка є оригінальним внеском у сферу журналістики з теми, обраної за погодженням з Головою кафедри. Потрібно максимум чотири розшире ...

Детальніше