PHDSTUDIES

Програми Журналістика, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Найвища ступінь, яка може бути зароблена є кандидатом або доктором філософії. Це інтенсивна програма досліджень і призначений для тих, хто прагне до протяжним досліджень.

Що таке PhD в галузі журналістики? Програма докторської в журналістиці дозволяє студентам зосередитися на дослідженнях і академічної стороні поля. Студенти зазвичай вибирають певну область в межах поля для вивчення, наприклад, історії, етики, права, соціології або комунікацій. Більшість програм включають в себе дослідження і методології курсову, яка повинна бути завершена, наприклад, якісні методи. Програми можуть також включати в себе курси з теорії та історії, незалежно від зони фокусування. Програми закінчуються передовим науково-дослідний проект під назвою дисертація. Студенти направляти свої власні програми, тому проміжок часу це може зайняти, щоб закінчити докторську ступінь значно варіюється в залежності середній час становить від двох до п'яти років.

Після закінчення програми студенти будуть мати поглиблені знання в галузі журналістики.Вони будуть підготовлені для продовження досліджень, навчання або роботи на посаді високого рівня в межах поля.

Витрати в програмі PhD в основному керуються студента. Тому, даючи точну оцінку важко. Студенти повинні порадитися з фінансовим відділом в їхній школі.

Після закінчення школи, студенти можуть увійти в адміністрації або викладацькі посади. Крім того, можливості кар'єрного зростання, також доступні в області стратегічних комунікацій. Випускники також можуть вибрати для роботи в приватних корпораціях і організації засобів масової інформації. Науково-дослідні та управлінські навички, отримані в програмі може дозволити студентам, щоб претендувати на передові позиції кар'єри. Деякі випускники можуть вибрати для продовження досліджень в обраній ними галузі теми або почати свою власну компанію.

Якщо ви хочете, щоб просувати свої знання і навички в області журналістики, то кандидат в журналістиці може бути для вас.Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

 

2 Результати в Журналістика Filter

Доктор наук з журналістики

University of Johannesburg
PhD
Січ 2021
<
Денна
<
3 років
англійська
Кампус

Докторська програма включає дипломну роботу, яка є оригінальним внеском у сферу журналістики з теми, обраної за погодженням з Головою кафедри. Потрібно максимум чотири розшире ...

Детальніше

Research Degree - Master of Philosophy & Doctor of Philosophy (MPhil&PhD)

Hong Kong Baptist University School of Communication
PhD
Вер 2020
<
Денна
<
заочно
<
2&nbsp;-&nbsp;3 років
англійська
Кампус

The Research Postgraduate (RPg) programme focuses on PhD education. It is designed to enable each student to become familiar with existing knowledge in their chosen area of st ...

Детальніше