PHDSTUDIES

Кібербезпека Північна Америка - Кібербезпека програми МВА Північна Америка

Вчений ступінь або доктора філософії в аспірантурі вчений ступінь присуджується університетами. Як тільки людина досягає PhD він чи вона може часто посилаються в якості лікаря.

Кібербезпека є розвивається області в усьому світі. Також відомий як інформаційні технології безпеки, кібер-безпеки є захист будь-якої комп'ютерної системи від пошкодження або крадіжки з будь-якого несанкціонованого доступу. Це може включати в себе програми, дані, мережі і комп'ютери, і кожна галузь, яка використовує комп'ютери потребує.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто "держави ". Він також збирає більше 310 млн. чоловік, що на світ 'третього за величиною населення. Вона включає в густонаселених міст з розповзання передмість, і величезні, нежитлових і природно красивих областей в той же час.

Кібербезпека Північна Америка - Візьміть Кібербезпека Північна Америка. Отримати всі програми Кібербезпека та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

2 Результати в Кібербезпека, Північна Америка Filter

Кандидат наук в галузі управління кібербезпекою

Nova Southeastern University, College of Computing and Engineering
PhD
<
Денна
20 Чер 2021
англійська
Кампус

Випускницька докторська програма управління кібербезпекою - це комплексна, багатопрофільна науково-дослідна програма, яка готує випускників до ключових посад в академічних, фе ...

Детальніше

Докторська ступінь в галузі кібербезпеки

University of Fairfax
PhD
англійська
Онлайн

Будучи аспіранткою, всі ваші курси вивчатимуть актуальні питання політики в галузі кібербезпеки в управлінні підприємствами, ви будете реалізовувати в кожному проекті кібербез ...

Детальніше