PHDSTUDIES

Робототехніка Мехіко - програми МВА Мехіко Робототехніка

Кандидат є скорочення доктор філософії. Цей ступінь поштової програми випускник доставлені високий науковий рівень студента, який зробив глибоких досліджень в конкретній області або предмету.

Розвивається область досліджень, яка охоплює новітні технології є робототехніка. Robotics включає в себе проектування, фізика, дизайн, комп'ютерні науки, а також інші технології для створення машини, здатної виконувати завдання в багатьох галузях промисловості в державному і приватному секторі.

 

Мексика, офіційно Мексиканських Сполучених Штатів, є федеральна конституційна республіка в Північній Америці. Робочий може знадобитися робоча віза, яку важко отримати, якщо ви просто хочете позаштатної протягом короткого часу. Велика частина фінансованих державою університетів по містах мера (столиця штату) мають короткострокові курси з історії, гастрономії та культурної тематики, більшість з них майже безкоштовно.

Робототехніка Мехіко - Візьміть Робототехніка Мехіко. Усі програми Робототехніка та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Робототехніка, Мехіко Filter

Доктор наук з нанотехнологій

Universidad de Sonora
PhD
<
Денна
<
4 років
іспанська
Кампус

Навчальний план пропонує своїм випускникам академічну освіту високого рівня, що характеризується п'ятьма центральними вимірами: розвиток мультидисциплінарної підготовки з доск ...

Детальніше