PHDSTUDIES

PhD Рудий - PhD програм PhD Рудий, Рудий

На програмах аспірантури здійснюється підготовка фахівців з присвоєнням ступеня кандидата наук після успішного підтвердження всіх необхідних кваліфікацій в певній академічній області знань.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Auburn University, мабуть, найбільш визнаний в університеті Auburn. Існує також Національний центр Асфальт технології, Людвіг фон Мізес інституту та коледжу Ярборо.

PhD Рудий - Візьміть PhD Рудий. Отримати всі програми PhD і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

знайдених результатів Filter

ЛІКАР ФІЛОСОФІЇ (доктор філософії)

Auburn University College of Agriculture
PhD
англійська

Випускні програми, що ведуть до ступеня доктора філософії (доктора філософії), забезпечують підвищення кваліфікації та технічну підготовку для підготовки до кар'єри в державно ...

Детальніше

Доктор філософії (доктор філософії)

Auburn University School of Forestry and Wildlife Sciences
PhD
англійська

Доктор філософії (доктор філософії) може бути розроблений для будь-якої з актуальних сфер, перелічених у РС. Пропозиція досліджень та дисертація на основі оригінальних дослідж ...

Детальніше