PHDSTUDIES

PhD Гранд Форкс - PhD програм PhD Гранд Форкс, Гранд Форкс

Доктор філософських наук, кандидат короткі є передовим академічна ступінь заробив в різних областях, що означає основних інтересів і досягнення в наукових дослідженнях.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Оцінюється як 3-й за величиною місто в Північній Дакоті, Гранд-Форкс знаходиться більше 50 000 жителів у межах своїх кордонів. Він багатий інфраструктурою, яка включає в себе міжнародний аеропорт і військово-повітряної бази. Система освіти однаково гарний з найстарішим громадським університетом у штаті знаходиться тут. Медицині і юриспруденції програм у державних пропонуються тільки тут.

PhD Гранд Форкс - Візьміть PhD Гранд Форкс. Отримати всі програми PhD і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

знайдених результатів Filter

Кандидат наук в галузі енергетики

University of North Dakota College of Engineering and Mines
PhD
11 Січ 2021
<
Денна
<
3&nbsp;-&nbsp;6 років
01 Гру 2020
англійська
Кампус
Онлайн

Ця програма для випускників UND зосереджена на основах енергетичної інженерії, поряд з незалежними дослідженнями та підготовкою до кар'єри. Ви матимете гнучкість відвідувати І ...

Детальніше