PhDosvita.com

PhD California - PhD програм PhD California, California

Найпопулярнішим є докторська ступінь доктора філософських наук або доктора філософії Докторів наук та інші докторські дослідження підготувати аспіранта для запуску нових планів, які додають до загальної бази знань поля. Кандидати й доктори наук держателів часто шукають професії, як професори і дослідники, але багато також піти на різні ролі у благодійних, громадських та приватних секторів.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

PhD California - Візьміть PhD California. Отримати всі програми PhD і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

знайдених результатів Filter

PsyD в клінічній психології

Pacifica Graduate Institute
Кампус Денне навчання 4 років інформація США Carpinteria Santa Barbara + 1 більше

Psy.D. Місія програми полягає у підготовці клінічних психологів, які приносять глибокі психологічні підходи до роботи з різними спільнотами, а також цінностей психічного здоров'я громади в глибоку психологічну роботу.

Кандидат психологічних наук

Pacifica Graduate Institute
Кампус Денне навчання 3 років інформація США Carpinteria Santa Barbara + 1 більше

Кандидат наук Програма святкує свою 30-річну традицію пропонувати глибинні психологічні традиції докторантури для клінічної психології, що підкреслює радикальне теорію, поглиблену реляційну клінічну освіту та залучення до питань соціальної справедливості та догляду. Програма готує психологів шляхом інтеграції різних глибинних психологічних традицій, стипендії з гуманітарних наук та громадської практики.

доктор філософії (Ph.D.) в трансперсональної

Sofia University
Кампус Денне навчання Вересень 2019 США Palo Alto

Наша програма поєднує в собі експериментального навчання з серйозною академічної запит і наші випускники стають трансперсональна вчені, transpersonally орієнтовані терапевти і цілителі, що трансформують педагогів і агентами змін у різних соціальних і організаційних контекстах.

доктор філософії (доктор філософії) у світовому керівництві

Richfield University
Кампус Онлайн Вересень 2019 США Los Angeles

Доктор філософії в галузі глобального лідерства (PhD) у коледжі Richfield є дослідницьким центром аспірантури та ступінь програми, зосередженої на питаннях, які сформували нашу глобальну спільноту та її

Доктор психологічних наук

California Southern University
Онлайн Денне навчання 4 років Відкритий конкурс США Costa Mesa

Один з найпопулярніших програм ступенів на CalSouthern, доктор психології (PsyD) є застосованим, клінічно зосередженим ступенем, що відповідає освітнім вимогам для ліцензування як клінічного психолога в штаті Каліфорнія. Програма PsyD завершується докторським проектом, орієнтованим на тему, про яку ви найбільш пристрасні - це один з найбільш винятково корисних академічних досвіду, які ви можете виконати.

Кандидат філософських наук, космології та свідомості

California Institute of Integral Studies
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2019 США San Francisco

Випускна програма "Філософія, космологія та свідомість" (PCC) присвячена переосмисленню людського вигляду як взаємодоповнюючого члена спільноти Землі.

Кандидат екології, духовності та релігії

California Institute of Integral Studies
Кампус Денне навчання Вересень 2019 США San Francisco

Наша програма спрямована на допомогу учням у вдосконаленні знань та мудрості для реагування на сучасну екологічну кризу з інтегральної та міждисциплінарної перспективи.

Кандидат психологічних наук Схід-Захід

California Institute of Integral Studies
Кампус Денне навчання Заочне навчання 2 років Вересень 2019 США San Francisco + 1 більше

Наша програма є навчальною спільнотою, де зустрічаються психологічні та духовні традиції Сходу, Заходу та корінних народів з усього світу, щоб обмінюватися та трансформувати один одного.

Кандидат антропології та соціальних змін

California Institute of Integral Studies
Кампус Денне навчання Заочне навчання Вересень 2019 США San Francisco

Кафедра антропології та соціальних змін зосереджується на активістській антропології та соціальних змінах.

Кандидат в трансформаційних дослідженнях (онлайн-програма)

California Institute of Integral Studies
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання 2 років Вересень 2019 США San Francisco

Наша програма досліджує передові проблеми інноваційними способами, які поєднують стипендії, творчість та самостійне дослідження.

Доктор філософії жіночої духовності

California Institute of Integral Studies
Кампус Денне навчання Вересень 2019 США San Francisco

Жіноча духовність - це трансдисциплінарна програма, яка готує випускників до змін, які керуються сенсом, ціллю та баченням.

Доктор філософії в інтегральної та трансперсональної психології

California Institute of Integral Studies
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання Вересень 2019 США San Francisco

Трансперсональна психологія є перетворюючою психологією всієї особи в інтимних стосунках з різноманітним, взаємопов'язаним і розвивається світом.

Ед.Д. в організації та лідерство

University of San Francisco - School of Education
Кампус Денне навчання Заочне навчання 5 років інформація США San Francisco + 1 більше

Доктор педагогічних наук (Ed.D.) в організації та лідерства є унікальною програмою для працюючих професіоналів, які вважають себе лідерами освіти, які перетворюють свої організації в навчальні перспективи.

Доктор психології в клінічній психології (PsyD)

Pepperdine University
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2019 США Los Angeles

Докторська програма з клінічної психології використовує модель практичної підготовки для фахівців-практиків та готує студентів стати ліцензованими клінічними психологами, служачи громаді через прикладну клінічну практику.

Доктор філософії в області глобального лідерства та змін (доктор філософії)

Pepperdine University
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання 4 років інформація США Los Angeles

Доктор філософії в програмі "Глобальне лідерство та зміна" готує студентів стати провідними діячами, а також агентами змін у створенні нових напрямів у стратегії та політиці.