PhDosvita.com

PhD Greenville - PhD програм PhD Greenville, Greenville

Вчений ступінь або доктора філософії в аспірантурі вчений ступінь присуджується університетами. Як тільки людина досягає PhD він чи вона може часто посилаються в якості лікаря.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Місто Грінвілл розташований в Південній Кароліні відомий своїми великими театрами і місцях, що господар великих концертів протягом року. У місті є численні державні та приватні вищі навчальні заклади, що становить більше 15. Фармації і аеронавтики лише деякі з різних пропонованих програм.

PhD Greenville - Візьміть PhD Greenville. Отримати всі програми PhD і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

знайдених результатів Filter

доктор міністерства (д.м.н.)

Anderson University South Carolina
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання Заочне навчання Вересень 2019 США Anderson Колумбія Ibagué Greenville + 3 більше

Д.Мін. у Біблійній проповіді призначений для того, щоб допомогти пастирям та церковним діячам підвищувати свої навички проповідування та лідерства.