Phd екосистема біології та стійкості

Загальні відомості

Опис програми

PhD біосистеми екосистем та сталого розвитку

Основний акцент у дослідницькому класі «Екологія, еволюція, поведінка та екологічна економіка» - фундаментальні та прикладні аспекти екології, екологічної економіки, охорони природи, аквакультури, поведінки тварин, молекулярної таксономії та молекулярної генетики, зокрема пов'язані між собою зв'язки між цими аспектами. Кластер має високий рівень науково-дослідницької діяльності за участю академічних співробітників, докторів наук та студентів аспірантів. Кластер має високий рівень науково-дослідницької діяльності за участю академічних співробітників, докторів наук та студентів аспірантів.

ДОСЛІДЖЕННЯ СТРУКТУРИ

 • Поведінка тварин / спілкування
 • Біорізноманіття та екосистемні послуги
 • Прибережні та глибоководні морські біології
 • Екологічний менеджмент
 • Економіка якості води та сталого управління водосховищами
 • Екосистема екології, моделювання та математична біологія
 • Біологія пресної води / рибна біологія
 • Інвазивні види та їх вплив
 • Молекулярна екологія, систематика та філогеографія у водоростях, рослинах, безхребетних, рибах та ссавців
 • Стале аквакультура молюсків та водоростей
 • Міське землекористування, економіка та управління
 • Оцінюючи біорізноманіття, агро-екологічні схеми та відпочинок на природі, включаючи використання ГІС та просторову економетрику
 • Екологія дикої природи, особливо птахів і ссавців

ВИМОГИ ЗАСТОСУВАННЯ

Ступінь досліджень пропонує вам можливість розвинути свої навички досліджень і довести себе дослідником. Queen's прагне до вдосконалення науково-практичної підготовки та навчання та пропонує можливості післядипломної освіти у всіх галузях навчання. Наступні аспіранти дослідницькі маршрути для цього предметного напрямку:

ФАКУЛЬТЕТ ФІЛОСОФІЇ (доктор філософії) МАСТЕР ФІЛОСОФІЇ (MPhil)

ВХОДНІ ВИМОГИ

Мінімальна академічна вимога для вступу в програму дослідницької програми, як правило, є ступенем вищої кваліфікації другого класу від постачальника послуг у Великобританії або ROI, або еквівалентну кваліфікацію, прийнятну для університету. Додаткову інформацію можна отримати, звернувшись до школи.

РЕЖИМ ДОСЛІДЖЕННЯ / ТРИВАЛІСТЬ

Реєстрація здійснюється на денній або заочній формі під керівництвом наглядової групи, призначеної університетом. Очікується, що ви подасте дисертацію в кінці трирічної реєстрації для кандидата на денну форму навчання, або два роки для MPhil (або еквівалент на неповний робочий день).

ВИМОГИ ВИКОРИСТАННЯ АНГЛІЙСЬКОГО МОВА

Міжнародні студенти (де англійська мова не є їхньою рідною мовою), вони повинні вміти продемонструвати свій рівень володіння англійською мовою. які не є громадянами EEA, повинні також задовольняти вимогам імміграційних британських віз і імміграції (UKVI) для англійської мови для оформлення візи. Докази оцінки IELTS * 6,5, з не менш як 5,5 в будь-якому компоненті (* зняті протягом останніх 2 років).

Якщо вам потрібно покращити свої знання англійської мови, перш ніж вступити в цю програму, наш партнер INTO Queen's University Belfast пропонує низку курсів англійської мови. Ці інтенсивні та гнучкі курси розраховані на покращення здатності англійської мови до вступу в цю програму.

СПЕЦІАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Група має широкий спектр міцних міжнародних та національних зв'язків, і це користується прикладними дослідницькими центрами, такими як Quercus, що спеціалізується на збереженні біології та біорізноманіття. Школа також бере активну участь у Інституті сталого розвитку університету.

Студенти мають доступ до сучасних лабораторій та офісів, розташованих у Центрі медичної біології поблизу основного сайту Lanyon. Студенти також мають доступ до Морської лабораторії Університету, яка знаходиться в Портаферрі, безпосередньо у вузьких місцях Странгфорд-Лау (найбільшого моря на Британських островах), і ці об'єкти використовуються резидентом персоналу та студентами, а також асоційованими дослідниками з Queen's і міжнародні відвідувачі.

Через унікальну геологію Північної Ірландії, м'який клімат, відносно довгу прибережну смугу та тривалу історію осілого землеробства, ми маємо широкий спектр цікавих місць проживання, що створює стимулюючу та складну атмосферу для тих, хто бажає проводити дослідження в цих сферах.

КАР'ЄРНІ ПЕРСПЕКТИВИ

Аспіранти королеви пожинати виняткові переваги. Унікальні ініціативи, такі як ступінь Plus і дослідник Plus зміцнити нашу прихильність до працевлаштування, в той час як інноваційне лідерство і виконавчі програми поряд з інтеграцією стерлінга з бізнес-експертами допомагає нашим студентам отримати ключові лідерські позиції як на національному, так і на міжнародному.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Faculty of Medicine, Health & Life Sciences at Queen’s University Belfast has a reputation for excellence in education and research - a reputation which is reflected in our position in the top ... Детальніше

The Faculty of Medicine, Health & Life Sciences at Queen’s University Belfast has a reputation for excellence in education and research - a reputation which is reflected in our position in the top ten universities in the UK for Research Intensity. Згорнути