PsyD в клінічній психології

Загальні відомості

Опис програми

Переосмислення професійної практики

The Psy.D. У клінічній психології навчальна програма пропонує інноваційні курсові роботи з психології для підготовки студентів до професійної практики, включаючи основні, клінічні та дослідницькі курси. Основна навчальна програма забезпечує основу для клінічних та науково-дослідних курсів, підтримуючи розвиток відносин студента до клінічної участі.

Psy.D. "Клінічна психологія" призначений для задоволення освітніх вимог до ліцензії штату Каліфорнія. Psy.D. в галузі клінічної психології також відповідає освітнім вимогам щодо ліцензії MFT штату Каліфорнія (Комісія з питань поведінкових наук, Сенатський законопроект 33, розділ 4980.36, Кодекс бізнесу та професій) та штату Каліфорнія, який має ліцензійний професійний клінічний радник (LPCC), (Сенатський Білл 788, розділ 4999.33, Кодекс бізнесу та професій) за умови, що польові роботи виконуються відповідно до вимог BBS.

"Для того, щоб змінити те, що є, нам потрібно дати промову тому, що було, уявити, що може бути

—Адрієна Річ

З одного погляду

ЗАЯВКИ
ПРИЙНЯТО

Щоквартально

НАЙВИЩИЙ СТУПЕНЬ
ВИМАГАЄТЬСЯ

Бакалаврів

НАВЧАННЯ
ФОРМАТ

Гібридний

КРЕДИТИ КУРСОВОЇ РОБОТИ
ВИМАГАЄТЬСЯ

108 кредитів

КРЕДИТИ ПОЛЬОВОГО СЛОВА
ВИМАГАЄТЬСЯ

25

ЗАГАЛЬНІ КРЕДИТИ
ВИМАГАЄТЬСЯ

133 Кредити

ВАРТІСТЬ ЗА
КРЕДИТ

$ 676

ЖИТЛИ
ВИМАГАЄТЬСЯ

6

ПРОГРАМА
ДОВЖИНА

33-46 місяців

ДОЗВОЛЕННЯ ЛІЦЕНЗІЇ

CA MFT
CA LPPC
CA Психолог

АКРЕДИКАЦІЯ

WASC

 

 

Доступні концентрації

 • Трансформативне лідерство
 • Коучинг розвитку
 • Коучинг здоров'я
 • Трансформативне навчання
 • Соціальна артистизм
 • Виразне та рухове мистецтво
 • Клінічна психологія
 • Глибинна психологія
 • Трансперсональна психологія
 • Інтегральна психологія
 • Йога та психологія
 • Соматична психологія
 • Організаційний розвиток

Навчальні цілі

 • Розвивати лідерські здібності для подальшого професійного залучення до професії психології.
 • Розвивати творчі практики та навички дослідження.
 • Сформулювати та застосувати ключові поняття та основні принципи психопатології на всіх рівнях людських систем.
 • Реалізувати відповідне використання ресурсів психологічної оцінки із спеціалізованим усвідомленням індивідуальних відмінностей та культурного різноманіття.
 • Розвивати компетентності щодо впровадження принципів та практик трансформативного навчання у клінічний контекст.

Випускні вимоги

 • Студенти, які вступають зі ступенем бакалавра, повинні скласти 133 заліки (1080 годин), з яких 25 кредитів - на місцях (750 годин).
 • Студенти, які вступають у програму з кваліфікаційним ступенем магістра (розширений стан), повинні скласти 117 кредитів (920 годин), з яких 25 кредитів - на місцях (750 годин).
 • Студенти зобов’язані відвідувати 6 резиденцій. (Або 5 резиденцій, якщо їх дозволено просунутим вперед)
 • Потрібно виконати оригінальне клінічне дослідження.
 • Шістдесят годин особистої терапії для особистості, пари, сім'ї та / або групи необхідні. В деяких випадках цей досвід може бути отриманий до початку навчання в аспірантурі програми «Меридіан».
 • Студенти мають максимум вісім років від їх початкової дати зарахування, щоб завершити PsyD.
 • Студенти доктора філософії в галузі психології та PsyD з клінічної психології можуть заробити ступінь магістра психології під час зарахування, якщо вони виконають вимоги до ступеня магістра на шляху до здобуття докторської ступеня на меридіані.

Вимоги до прийому

 • Ступінь бакалавра необхідна для вступу в програми випускників програми «Меридіан».
 • Студенти подають онлайн-анкету разом із документами, такими як офіційні стенограми, особисту заяву та рекомендаційні листи. Приймальна комісія розглядає всі заявки та пропонує обраним заявникам пройти співбесіду. Більше інформації розміщено на сторінці «Процес подання заявок».
 • Очікується, що всі студенти володіють англійською мовою, оскільки всі курси на "Меридіан" пропонуються англійською мовою.
 • Поглиблений постійний статус можуть претендувати студенти, які подають документи на одну з докторських програм психології, магістр психології або її еквівалент.

Академічна структура

Академічна структура Меридіана дає студентам гнучкість орієнтуватися у навчальній архітектурі університету способами, які відповідають їх пристрастям, професійним цілям та іншим життєвим зобов'язанням.

Структура створена для того, щоб слугувати різноманітним студентським органам, які живуть по всьому світу, мають різноманітні культурні та клінічні уявлення про свою кар'єру та перебувають на різних етапах своєї професійної подорожі.

Студенти, які навчаються на дипломній програмі, можуть обрати концентрацію та зареєструватися на один чи кілька курсів щоквартально. На додаток до основних курсів для конкретної програми ступеня та якірних курсів, які представляють трансформаційну мету навчання навчальної програми «Меридіан», студенти обирають факультативні курси, які відповідають їх концентрації, фону та кар’єрному шляху.

Формат навчання

Гібридний формат навчання «Меридіан» призначений для того, щоб дати можливість студентам здобувати випускну освіту у гнучкому темпі, поєднуючи асинхронну курсову роботу через користувальницьку платформу соціального соціального навчання, Pivot, відео-дзвінки в прямому ефірі з викладачами, синхронне залучення студентської спільноти та однотижневі резиденції . Поєднуючи інноваційні методи онлайн-освіти з багатими відеодзвінками та глибокими зв’язками на місця проживання, меридіанський формат навчання дає можливість студентам робити свій внесок у місцевий спосіб та сприймати їх у глобальному масштабі.

Кожен квартал студенти проходять один або кілька семитижневих онлайн-курсів. Цей графік забезпечує учням час між кварталами для відпочинку, займання та підготовки. Крім того, студенти відвідують не менше двох тижнів на проживання протягом навчального року, поки вони не виконають свої умови проживання. Резиденції працюють з понеділка по п’ятницю протягом усього року в районі центру затоки «Меридіан» та інших глобально поширених місцях. Студенти можуть вибирати дати та місця проживання виходячи з особистих обставин та професійних прагнень.

Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

Meridian University is dedicated to enabling human development through wise transformative impact across multiple domains of the public and private sectors with global reach and local value. Meridian’ ... Детальніше

Meridian University is dedicated to enabling human development through wise transformative impact across multiple domains of the public and private sectors with global reach and local value. Meridian’s graduate degree programs in Business, Psychology, Education, and Transformative Leadership enable students to combine passion with a profession in service to larger social, cultural, ecological, and developmental goals. Meridian is accredited by the WASC Senior College and University Commission and approved by the US Department of Education for participation in the Federal Student Aid program. WASC is the Department of Education recognized regional accreditor for such schools as the University of California at Berkeley, UCLA, and Stanford University. Meridian’s licensable degrees have been recognized by the California Board of Behavioral Sciences and Board of Psychology for over 25 years. Згорнути