Австралія

Найкращі університети для кандидат Програми в Австралія 2023

Кількість установ: 270
  • Camperdown, Австралія

  Будьте готові розпочати навчання в університеті онлайн. У нас є все, що вам потрібно, щоб залишатися в спілкуванні, підтримувати та спілкуватися з університетською спільнотою, поки ви навчаєтеся вдома: від посібників до організації вашого навчального простору до онлайн-клубів і програм.

  • Camperdown, Австралія

  Ми кидаємо виклик традиціям протягом майже 170 років Ми робимо життя кращим, виховуючи лідерів суспільства та наділяючи наших людей лідерськими якостями, щоб вони могли служити нашим громадам на всіх рівнях.

  • New York, США
  • London, Великобританія
  • + 5 Більше

  Навчальний табір з оригінального графічного дизайну. Навчайтеся з Shillington онлайн або на кампусі в Нью-Йорку, Лондоні, Манчестері, Сіднеї, Мельбурні чи Брісбені. Досвід не потрібен. Наш інноваційний підхід до дизайн-освіти означає, що студенти досягають неймовірних результатів, які заслуговують нагород, лише за 3 місяці повного робочого дня або 9 місяців заочного. Талановиті викладачі гарантують, що ви будете витрачати більше часу на те, що вам подобається, завдяки справжнім і відповідним навичкам, які ви отримаєте — від теорії дизайну, типографіки та упаковки до дизайну мобільних додатків і взаємодії з користувачем (UX). Випускник з відшліфованим портфоліо, що демонструє ваші найкращі роботи, готовий розпочати свою творчу кар’єру.

  • Joondalup, Австралія
  • Mount Lawley, Австралія
  • + 1 Більше

  Університет Едіт Коуен має видатну репутацію завдяки якості викладання та досвіду студентів. У ECU ми керуємося нашими цінностями чесності, поваги, раціонального дослідження, особистої досконалості та мужності. Ми пишаємося тим, що пропонуємо один із найкращих студентських досвідів в Австралії. Це означає, що наші випускники, ваші однокурсники, високо оцінили нас за якість навчання, розвиток навичок і підтримку студентів. Речі, які ви дійсно оціните, якщо ви вирішите навчатися тут. З понад 30 000 студентів, іноземні студенти складають понад 18% студентського населення з більш ніж 100 різних країн.

  • Sydney, Австралія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Brisbane, Австралія
  • Kelvin Grove, Австралія

  QUT – це молодий університет з глобальним світоглядом. Ми амбітні та готові приймати нові виклики, орієнтовані на майбутнє. Ми прагнемо зв’язати наших студентів із реальним світом за допомогою практичного навчання, яке готує наших випускників до кар’єри завтрашнього та майбутнього.

  • Surry Hills, Австралія

  Академія музики та виконавського мистецтва (AMPA) є одним із провідних вищих постачальників австралійської освіти у сфері виконавського мистецтва. Виховуючи та надихаючи молодих артистів протягом понад 20 років, AMPA залишається відданим забезпеченню найвищої якості студентів і аспірантів, зосереджуючись на виконавському мистецтві, включаючи сучасну, джазову та класичну музику, танцювальне виконання (модерн, балет, джаз, сучасний та хіп-хоп). ), музичний театр, композиція/музичне виробництво та менеджмент мистецтва.

  • Perth, Австралія
  • Melbourne, Австралія
  • + 1 Більше

  Основна мета Інженерного технологічного інституту (EIT) полягає в тому, щоб забезпечити видатну практичну інженерну та технологічну освіту; від дипломів до ступенів магістра. Найкращі лектори та інструктори з інженерної галузі, які мають великий реальний інженерний досвід у галузі, залучаються з усього світу. Навчання здійснюється за допомогою очних занять, а також за допомогою синхронних онлайн-технологій (eLearning).

  • Prahran, Австралія

  Ducere Global Business School є визнаним лідером у співпраці між університетами та підприємствами для розробки та надання дипломів, які мають реальний вплив на кар’єру. Ми співпрацюємо з великими університетами на 4 континентах, глобальними корпораціями, урядовими відомствами та неурядовими організаціями, а також будучи членом AACSB, Clinton Foundation, Організації Об’єднаних Націй та різних глобальних палат, щоб гарантувати, що наші програми актуальні, актуальні та пов’язані з галуззю. . Ми маємо як бізнес, так і філантропію. Ducere фінансував і підтримував діяльність Ducere Foundation у 27 африканських країнах на суму мільйонів доларів.

  • Mitcham, Австралія

  Коледж з питань навчання дорослих, утворений як зареєстрована навчальна організація (RTO) у 2009 році, і завдяки нашій відданості практичним рішенням, орієнтованим на результати, з безпрецедентною підтримкою та гнучкістю, ми зробили справжню різницю у тисячах життів за останні роки 10 років. Наше бачення в Коледжі навчання дорослих зосереджено на створенні реальних результатів для студентів. Ми прагнемо допомагати студентам досягати своїх цілей за допомогою спеціальних навчальних подорожей, захоплюючого та відповідного для галузі змісту курсу, додаткових навчальних ресурсів та інструментів. Отримайте необмежену кількість наставників та підтримку від досвідчених професіоналів. Ми віримо у те, щоб змінити ситуацію.

  • Melbourne, Австралія

  Ласкаво просимо до RGIT Australia, одного з провідних австралійських інститутів професійної освіти та навчання (ПТО). У RGIT Australia наші студенти є нашим пріоритетом, і ми пишаємось їх досягненнями. Наша основна мета - надати студентам середовище, яке дозволяє їм розкрити весь свій потенціал.

  • Melbourne, Австралія

  Керівництво та співробітники Brighton Institute Of Technology (BIT) хочуть привітати всіх нових та студентів, які повертаються. BIT пропонує різноманітний спектр загальновизнаних та повністю акредитованих курсів, які забезпечують студентів навичками та знаннями для вступу до робочої сили чи Pathways подальшого навчання.

  • Ipswich, Австралія

  Ashley Institute of Training (ASH) RTO 20749 є зареєстрованою навчальною організацією, затвердженою для проведення національно визнаних тренінгів та кваліфікацій.

  • Kangaroo Point, Австралія

  Шафстон працює вже 25 років, навчаючи студентів як на англійській мові, так і на професійних курсах. З моменту свого заснування в 1996 році в Шафстоні навчалося понад 120 000 учнів із понад 100 країн. Школа отримала численні нагороди, включаючи рейтинг англійської школи №1 в Австралії в 2013, 2014 та 2019 роках за версією журналу Ryugaku Journal.

  • Croydon, Австралія

  Академічна програма SMBC ґрунтується на Біблії та її насиченому Біблії - натхненому Божому слові. Навчання в SMBC дасть вам глибоке та систематичне розуміння Біблії, її теології та її застосування до всіх аспектів життя.