Еквадор

Найкращі університети для кандидат Програми в Еквадор 2023

Кількість установ: 9
  • Ecuador, Еквадор

  Університет Сан-Франциско де Кіто USFQ є провідним університетом Еквадору, займає 1 місце в Еквадорі та 51 місце в Латинській Америці за версією QS World University Rankings. Ми є активною академічною спільнотою, яка прагне виховувати та розвивати вільнодумних, інноваційних та креативних лідерів. Ми є приватною некомерційною академічною установою Liberal Arts. USFQ зосереджується на навчанні, дослідженні та служінні суспільству через філософію Liberal Arts, інтегруючи всіх зацікавлених сторін нашого суспільства. Понад 8000 студентів є життєво важливою віссю Universidad San Francisco de Quito USFQ, з людьми з усіх регіонів і національностей Еквадору, поряд зі студентами з міжнародного обміну. USFQ пропонує понад 4000 академічних курсів на рік і понад 50 спеціальностей у системі Liberal Arts.

  • Quito, Еквадор

  Академічний інститут МВФ - це міжнародна довідка з післядипломної підготовки, в якій навчається понад 125 000 студентів та 5000 компаній, утворених за 20 років. Якість та престиж його послуг підтверджуються такими організаціями, як Асоціація для розвитку колегіальних шкіл бізнесу (AACSB), Асоціація MBA (AMBA) та печатка EFQM +500.

  • Monterrey, Мехіко
  • Buenavista, Мехіко
  • + 36 Більше

  Tecnológico de Monterrey-це приватна, некомерційна, незалежна установа, яка не має відношення до політичних та релігійних партій. Він був заснований в 1943 році завдяки баченню мексиканського бізнесмена Еугеніо Гарза Сада. Він має 31 кампус і 21 штаб -квартиру та офіси міжнародних зв’язків. Його мета - навчити лідерів підприємницького духу, людського почуття та високого рівня конкурентоспроможності.

  • Los Vergeles, Еквадор

  State University of Milagro , згідно з прихильністю служіння суспільству Мілагро, регіону та країни, демонструє свої інституційні можливості, структуровані з основних функцій університету, розглядаються як його суть. Навчання, яке розуміється як фундаментальна дія у навчальному житті, підтримується людською командою з підготовкою та покликанням прийняти виклик підготовки людей з критичною обізнаністю та соціальним почуттям. Дослідження, генератор знань та вирішення проблем країни, підтверджуються розробкою наукових проектів, індексованих публікацій, національних та міжнародних статей та наукових журналів для їх поширення. Зв'язок із громадою розуміється як передача технологій та застосування знань для ефективного вирішення проблем суспільства.

  • Guayaquil, Еквадор

  Університет ім. Техналіки імпераріалу Гуаякіля присвячений забезпеченню освіти передового досвіду, сприянню формульно-прикладним дослідженням та розвитку лідерів у багатьох дисциплінах. Для студентів, які хочуть дослідити проблемні структури, що стоять перед країною та діловим світом, Університет ім. Техналіки ім.Гуаякіля пропонує неперевершений досвід завдяки нашим напрямкам досліджень.

  • Loja, Еквадор

  Приватний технічний університет Лоджі був заснований Еквадорською асоціацією маристів (AME) 3 травня 1971 року та визнаний державою Еквадору відповідно до Указу 646, опублікованого в офіційному реєстрі № 217 від 5 травня 1971 року, він заснований як автономна юридична особа під захистом "Modus Vivendi", що святкується між Святим Престолом та Еквадором, беручи до уваги норми Церкви в її організації та уряді. Наставником та першим канцлером університету був брат-марист Сантьяго Фернандес Гарсія, а першим ректором UTPL був інженер Алехо Вальдівієсо, призначений головним органом університету 3 жовтня 1971 р. UTPL є автономною установою з соціальною та громадською метою, яка надає, розробляє дослідження з науково-адміністративною свободою та бере участь у планах розвитку країни. Він є піонером у галузі дистанційної освіти з 1976 року, відкривши можливість отримати вищу якісну освіту. У 1997 р. Єпархія Лоха передала Інституту Христа Спасителя, Місіонерів та Ідеологічних Місіонерів керівництво Університетом, щоб вони могли керувати ним з повною автономією та відповідно до харизми Іденте.

  • Valencia, Іспанія
  • Barcelona, Іспанія
  • + 4 Більше

  СІО є технологічним університетом з онлайн класом і аудіовізуальним навчанням. Через екран комп'ютера і з будь-якої точки світу, / студенти класу отримують в режимі реального часу за допомогою інтерактивних відеоконференцій, які забезпечують найкращі міжнародні експерти.

  • Brattleboro, США
  • Washington, DC, США
  • + 13 Більше

  SIT Graduate Institute пропонує міжнародні ступені магістра, сертифікати та програми професійного розвитку в сферах трансформації конфліктів, міжнародної освіти, сталого розвитку та TESOL. З 1964 року SIT готує професіоналів для досягнення успіху в міжкультурному та міжнародному середовищах.

  • Guayaquil, Еквадор

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...