Keystone logo
Колумбія

Дослідження кандидат в Колумбія 2024

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  173
 • Частка комунальних послуг

  24
 • Підписка на Інтернет

  23
 • Місцевий транспорт

  30

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  6
 • Квиток в кіно

  4
 • Пінта місцевого пива

  1

Вимоги щодо візи

 • Міграційна віза категорії 9 (віза М-9) - заміна старої візи ТП-3 від 15 грудня 2017 року.
 • Якщо ваш курс триває менше 6 місяців, ви можете скористатися туристичною візою.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Міграційна віза категорії 9 (віза М-9); Туристична віза

Ціна та валюта

Вартість візи буде залежати від вашої національності. Для заявників із США вартість студентської візи M-9 становить 67 доларів США.

Хто може подати заяву на візу?

Щоб отримати студентську візу до Колумбії, ви повинні вступити до кваліфікованого навчального закладу в Колумбії з інтенсивністю занять не менше 10 годин на тиждень.

Усі університети вимагають від вас мати студентську візу, якщо ви вступаєте на курс на 3 місяці або довше.

Громадянам кількох країн, включаючи Австралію, Канаду, Францію, Німеччину, Сполучене Королівство та Сполучені Штати, не потрібна віза для в’їзду в Колумбію в якості туриста на термін до 90 днів. Колумбійська «туристична» віза не є офіційною візою. Це просто штамп у паспорті. Крім того, «туристичну» візу можна продовжити на 90 днів у будь-якому офісі Migración Colombia в країні. Якщо ви навчаєтеся в неакредитованій школі протягом періоду, меншого ніж 180 днів, ви можете зробити це за звичайним туристичним дозволом (PIP-5) і вам не потрібно подавати заяву на візу.

Де можна подати заявку?

Консульство Колумбії або онлайн

Ви можете подати заявку на отримання колумбійської студентської візи в колумбійському консульстві або онлайн.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Якщо ви подаєте заявку онлайн, вам знадобиться наступне:

 • Ксерокопія першої сторінки вашого дійсного паспорта з особистими даними.
 • Ксерокопія сторінки вашого паспорта з останнім штампом про в’їзд або виїзд з Колумбії.
 • Якщо у вас була колумбійська віза, ксерокопія цієї візи.
 • Фотокопія реєстраційної форми університету, підписана посадовою особою школи.
 • Сертифікат або документ зі школи про те, що розклад уроків становить мінімум десять (10) годин на тиждень.
 • Фотокопія «довідки про існування та законного представництва» з університету.
 • Дозвіл батьків і призначення особи, відповідальної за студента під час його/її перебування в Колумбії, завірений колумбійським нотаріусом або консулом у випадку неповнолітніх.
 • Лист (іспанською) від особи, яка несе економічну відповідальність за студента, що гарантує витрати студента та документи, що підтверджують економічну платоспроможність. Якщо ви студент, у листі має бути зазначено, що ви несете фінансову відповідальність за себе під час перебування в Колумбії. Щоб підтвердити «економічну платоспроможність», ви можете використати банківську «довідку», яка показує, що середній баланс за останні шість місяців у 10 разів перевищує законодавчу мінімальну заробітну плату в Колумбії або 7 812 420 песо (2 605 доларів США за обмінним курсом 3 000 песо за долар США) у 2018 р. І ця довідка повинна бути нотаріально завірена та перекладена. Або ви можете надати виписки з банківського рахунку за шість місяців без необхідності перекладу. Також можна використовувати виписки з кредитної картки, які показують достатній доступний баланс.
 • Фото обличчя в паспортному стилі з білим фоном, розміром 3 см у ширину х 4 см у висоту, максимальний розмір файлу jpg 300 Кб для онлайн-заявки.

Якщо ваше консульство не дозволяє вам подати заявку онлайн, віднесіть документи, згадані вище, до консульства під час зустрічі та виконайте вказаний процес.​ Якщо ви подаєте заявку особисто, агент поставить вам запитання, заповніть онлайн-додаток для вас, відскануйте всі ваші документи та поверніть їх вам, а також сфотографуйте за допомогою цифрової камери.

Отримавши електронну візу, ви повинні звернутися до колумбійського консульства, щоб поставити штамп у вашому паспорті.

Після успішного отримання колумбійської студентської візи у вас буде максимум 15 днів, щоб зареєструвати свою візу в Migración Colombia, щоб отримати Cedula de Extranjeria (колумбійське посвідчення особи для іноземців). Це необхідно зробити особисто.

Коли слід подавати заявку?

Тривалість отримання колумбійської студентської візи залежить від тривалості вашого запланованого навчання та може становити до трьох років.

Час обробки

Можливості роботи

Зі студентською візою M-9 ви не маєте права працювати в Колумбії.

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?

Вашу заявку на візу може бути відхилено, якщо ви не зможете надати підтвердження наявності необхідних коштів або надасте неправильні або неповні документи.