Ліхтенштейн

Найкращі університети для кандидат Програми в Ліхтенштейн 2023

Кількість установ: 20
  • Lebanon, Ліван
  • New York, США

  Розвивайте свою кар’єру з онлайн-ступенем Ліванського американського університету. Наші інноваційні програми надають освіту, необхідну для досягнення успіху у вибраній професії та відкривають двері для безмежних можливостей. Завдяки прагненню створити глобально різноманітну та культурно багату навчальну спільноту, яка забезпечує доступний досвід вищої освіти незалежно від місця проживання студента чи соціально-економічного походження, LAU є місцем, де ви можете реалізувати свій потенціал. Будучи студентом Лівансько-американського університету, ви можете відчути академічну досконалість і сучасну навчальну програму з глобальною перспективою.

  • Beirut, Ліван

  Університет Святого Джозефа (USJ) — приватний ліванський університет, заснований у 1875 році. Університет та його ступені офіційно визнаються ліванською державою відповідно до положень приватної вищої освіти, яка регулює вищу освіту в Лівані.

  • Jounieh, Ліван
  • Zahlé, Ліван
  • + 2 Більше

  Унікальний серед університетів Лівану, USEK був першим університетом, створеним громадянами Лівану, цей випадок - ченцями Ліванського ордену маронітів (OLM), які впроваджують свої цінності в освіті з VII століття.

  • Beit El Chaar, Ліван

  Університет Нотр-Дам-Луаїз (NDU), видатний неприбутковий католицький вищий навчальний заклад Лівану та єдиний ліванський університет, що застосовує американську модель освіти гуманітарних наук, із радістю повідомляє, що він акредитований Комісією з вищої освіти Нової Англії Освіта (NECHE), раніше відома як Комісія з питань вищих навчальних закладів (CIHE) Асоціації шкіл і коледжів Нової Англії, Inc (NEASC).

  • Souq El Gharb, Ліван

  University Of Balamand перспективний заклад вищої освіти, дає можливість як науковцям, так і випускникам задавати нетрадиційні питання та міждисциплінарні межі, щоб зберегти свободу думок та збагатити міжкультурний діалог у Лівані та арабському світі.

  • Mount Lebanon Governorate, Ліван

  Створення Lebanese University було ідеєю, яку вперше згадували у виступі колишнього міністра закордонних справ Хаміда Франджіє під час церемонії закриття третьої конференції ЮНЕСКО в Бейруті, що відбулася 11 грудня 1948 р., Під час якої він сказав: "Ліван сподівається побачити створення Lebanese University має дух ЮНЕСКО "

  • Damour, Ліван

  Провідним баченням університету є просування в галузі якості освіти, академічної доброчесності та наукових досліджень. MUBS прагне створити добросовісних світових лідерів, які будуть зразковими у своїх моральних, професійних та освітніх досконалостях.

  • Mazraat El Daoudiyeh, Ліван

  Phoenicia University (ПУ) є некомерційним, приватним та несектантським офіційно ліцензованим вищим навчальним закладом. Університет складається з шести коледжів: архітектури та дизайну, мистецтв та наук, бізнесу, інженерії, права та політології та громадського здоров'я. Кампус ПУ розташований у районі Захрані, у південному провінції Ліван, лише за 40 хвилин їзди від міжнародного аеропорту Бейрута. В даний час ПУ вважається одним із найшвидших закладів вищої освіти в країні.

  • Beirut, Ліван

  З моменту свого створення в 1960 році БАУ зобов'язується пропонувати видатні освітні програми та забезпечити середовище для академічної творчості та розвитку лідерських навичок, прищеплюючи концепцію соціальної відповідальності, поважаючи різноманітність та полікультурне розуміння.

  • Ghobeiry, Ліван

  USAL забезпечує якісну академічну освіту та сприяє науковим дослідженням. Це стимулює інтелектуальний, науковий, соціальний, культурний та спортивний потенціал студентів. Це сприяє формуванню молодого покоління, наділеного науками, досвідом, професіоналізмом та етикою. Його випускники гуманні та наукові, здатні адаптуватися до сучасного суспільства та кваліфіковані, щоб використовувати свої вміння та таланти для задоволення потреб місцевого та світового ринку праці.

  • Boston, США
  • Mexico City, Мехіко
  • + 32 Більше

  Ми створюємо середовище, коли наші школи-партнери мають шанс зв’язатись з талантами на потужному, особистому рівні та заохочувати зв'язки з висококваліфікованими кандидатами.

  • Triesen, Ліхтенштейн

  UFL є некомерційним фондом (стаття 552ff Закону про особи та компанії Ліхтенштейну) і має штаб-квартиру в муніципалітеті Трієсен. Private University in the Principality of Liechtenstein (UFL) розглядає себе як сучасний університетський навчальний заклад і бачить своє завдання в самостійному викладанні та наукових дослідженнях. Завдяки акредитованим за сумісництвом докторським програмам з медичної науки та права, він є унікальним у регіоні. UFL присвячена концепції навчання протягом усього життя і організовує свої курси виключно за сумісництвом.

  • Amman, Йорданія
  • Dubai, Сполучені Арабські Емірати
  • + 6 Більше

  Divan International 18 ????? ????. ?? ???????????? ?? ??????????? ????????? - ??, ??????, ???????? ???????? ??????????? ??????????? ??????, ????????, ???????? ?? ?????????, ?????? ?????? ????? ??????????? ???????? ??? ?????? ? ????????? ????? ?? ?????? ?????.

  • Beirut, Ліван

  Бейрутський університет Святого Йосипа (USJ) — приватний ліванський університет, заснований у 1875 році Товариством Ісуса. Університет налічує 13 факультетів (релігійні науки, медицина, фармація, стоматологія, медсестринство,...

  • Lebanon Online, Ліван

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...