Нова Зеландія

Найкращі університети для кандидат Програми в Нова Зеландія 2024

Кількість установ: 43
  • Dunedin, Нова Зеландія
  • Christchurch, Нова Зеландія
  • + 1 Більше

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Wellington, Нова Зеландія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Canterbury Plains, Нова Зеландія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • New Plymouth, Нова Зеландія

  The Western Institute of Technology at Taranaki (WITT), або Te Kura Matatini o Taranaki, є державним вищим навчальним закладом, що надає освіту людям у регіоні та в усьому світі. Як місцевий центр навчання в цьому регіоні, WITT тут, щоб обслуговувати Таранакі.

  • Auckland, Нова Зеландія

  NCBT (Ньютонський Newton College of Business and Technology ) - це акредитована компанія NZQA, яка базується в Окленді. Нова Зеландія. NCBT зареєстрований в Організації з питань кваліфікації Нової Зеландії (NZQA) з 1995 року і з моменту свого створення зосереджений на забезпеченні якісної освіти з сильним акцентом на душпастирстві наших міжнародних студентів.

  • Lower Hutt, Нова Зеландія

  Ми є одним з найбільш вражаючих вищих навчальних закладів у Новій Зеландії. Wellington Institute of Technology - вищий навчальний заклад, який щорічно навчає близько 6100 студентів. Ми пропонуємо цілий ряд галузевих кваліфікацій, від професій до ступенів та аспірантури, які орієнтовані на майбутнє, розробляються поряд з промисловістю та надають студентам практичні навички для досягнення своїх кар'єрних цілей.

  • Wellington, Нова Зеландія

  У Кемпбеллі студенти отримують найкраще з англійської мови як частину збагачувального досвіду студентів у наших містечках Веллінгтон та Окленд. Ми пишаємось багаторічною історією та репутацією Кемпбелла за те, що ми пропонуємо академічне навчання світового класу в турботливому та підтримуючому середовищі.

  • Hamilton, Нова Зеландія

  Новий світ праці потребує нового способу навчання. Освіта змінюється, і Wintec змінюється разом із нею, тому наші студенти можуть досягти успіху у світі, який рухається швидше, ніж будь-коли раніше. У Wintec ми виховуємо та направляємо окремих студентів як частину спільноти, щоб вони були впевнені та готові прокладати шлях у майбутньому світі нових робочих місць.

  • Christchurch, Нова Зеландія

  University of Canterbury International College (UCIC) пропонує ексклюзивний Pathway до бакалаврських програм Кентерберійського університету. UCIC пропонує університетські програми трансферу (UTP), які є унікальними в Новій Зеландії. UTP - це еквівалент першого курсу бакалавра в Університеті Кентербері.

  • Masterton, Нова Зеландія

  Навчальний заклад з історією, датованою 1896 роком, UCOL Limited має горду та заслужену репутацію, що підтримує навчання нашої громади. Цей зв’язок із громадою має вирішальне значення для того, що ми робимо, і він гарантує, що наші програми допомагають студентам розвивати навички затребуваності.

  • Invercargill, Нова Зеландія

  Southern Institute of Technology (SIT) забезпечує якісну вищу освіту та підготовку за різними предметами та кваліфікаціями. Від сертифікатів до аспірантури, ми пропонуємо програми NZQA для студентів, які навчаються на рівні та Pathway який їм підходить.

  • Auckland, Нова Зеландія

  New Zealand School of Wines and Spirits міцних напоїв (NZSWS) була створена в 2006 році Джейн Скілтон М.В. Провідний провайдер NZ курсів Wine & Spirit Education Trust (WSET) та єдина школа, затверджена WSET, яка належить і управляється майстром вина.

  • Auckland, Нова Зеландія

  Заснована Селією Хей, New Zealand School of Food & Wine виховує наступне покоління баристів, шеф-кухарів, власників ресторанів та кафе, менеджерів гостинності, сомельє та винних спеціалістів, підприємців гостинного туризму, а також людей, які люблять смачну їжу з тих пір. 1995 рік.

  • Auckland, Нова Зеландія

  Ласкаво просимо до містечок Abacus Institute of Studies Абака в Окленді та Крайстчерчі. Ви вибрали видатну освітню організацію для підтримки та подальшого навчання. Ваш час із нами є значним, і ми закликаємо вас збалансувати свою академічну діяльність та задоволення від життя в університеті.

  • Auckland, Нова Зеландія

  Laidlaw College - найбільший міжконфесійний християнський коледж в Аотеароа, Нова Зеландія, який пропонує кваліфікацію від сертифіката до докторського рівня з теології та біблійних досліджень, місії, служіння, консультування та освіти вчителів. Ми пропонуємо динамічне навчальне середовище для студентів у Аотеароа, Нова Зеландія та по всьому світу, з двома кампусами в Окленді, одним у Крайстчерчі та великими можливостями дистанційного навчання.