Сполучені Арабські Емірати

Найкращі університети для кандидат Програми в Сполучені Арабські Емірати 2023

Кількість установ: 107
  • Dubai, Сполучені Арабські Емірати

  Отримайте ступінь магістра в Гаррісбурзькому університеті в нашому прекрасному місці в Дубаї, наданому в зручному змішаному форматі з інтегрованим практикумом, який включає обов’язкову сесію на місці 3 суботи на семестр. Решту часу ви спілкуватиметеся з викладачами та однокурсниками онлайн. Ви також візьмете участь у практичних заняттях, які дозволять вам застосувати те, що ви вивчаєте в класі, до реального професійного навчання.

  • Madrid, Іспанія
  • Amsterdam, Нідерланди
  • + 8 Більше

  Університет IE є провідним міжнародним університетом Іспанії з кампусами в Мадриді та Сеговії. Визнаний одним із провідних вищих навчальних закладів у світі, IE формує лідерів, які стимулюють інновації та зміни в організаціях, створюючи навчальне середовище, де технології та різноманітність відіграють ключову роль у розвитку глобального бачення, підприємницького мислення та гуманістичного підходу.

  • Dubai, Сполучені Арабські Емірати

  Emirates Academy of Hospitality Management (EAHM) у Дубаї є однією з провідних у світі шкіл менеджменту готельного бізнесу та невід’ємною частиною глобальної готельної компанії класу люкс Jumeirah Group. Це провідний постачальник бізнес-освіти в галузі гостинності університетського рівня та пропонує ступінь бакалавра, призначений для розвитку майбутніх лідерів гостинності. Ступінь повністю акредитований Міністерством вищої освіти Об'єднаних Арабських Еміратів, Інститутом гостинності Великобританії та THE-ICE (Міжнародним центром передового досвіду в галузі туризму та гостинності) в Австралії. EAHM посів №1 у рейтингу QS Hospitality and Leisure Subject Rankings у регіоні Близького Сходу та Африки та №13 у світі за 2023 рік, один із 10 найкращих університетів для вивчення готельного менеджменту у 2023 році за версією Educations.com та №1 у рейтингу за глобальним індексом задоволеності аспірантів i-Graduate Student Satisfaction 2022 від THE-ICE.

  • Paris, Франція
  • Dubai, Сполучені Арабські Емірати
  • + 1 Більше

  Заснований у 1970 році Університет Паризького Пантеону-Ассас є спадкоємцем «Сорбонни», колишнього Факультету права та економічних наук Парижа з 13 століття. Університет визнаний на національному та міжнародному рівнях як провідний французький університет права, що прагне забезпечити найвищий рівень досконалості у всіх галузях права.

  • Boston, США
  • San Francisco, США
  • + 4 Більше

  Hult – це не просто некомерційна бізнес-школа, а динамічна мультикультурна спільнота, яка навчає, надихає та об’єднує одних із найбільш прогресивних бізнес-талановитих людей у світі. Ми змінюємо традиційний підхід до освіти, використовуючи досвід навчання на практиці, щоб перетворити навички студентів з моменту, коли вони приєдналися до нас, у навички виняткового бізнесмена з моменту випуску.

  • North Ras Al Khaimah, Сполучені Арабські Емірати

  Northwood University , Міжнародний програмний центр (IPC) - Рас Аль-Хайма, ОАЕ, є частиною багатонаціональної групи установ Knowledgucate зі штаб-квартирою в ОАЕ. Knowledgucate володіє та керує мережею дитячих шкіл, шкіл K-12, доуніверситетських коледжів, коледжів бакалаврату та післядипломної освіти, а також університету в Індії. Він також володіє та керує навчальними закладами в ОАЕ та Сполученому Королівстві, крім того, що пропонує програми в онлайн-просторі.

  • Dubai, Сполучені Арабські Емірати

  Canadian University Dubai (CUD) пропонує програми бакалаврату та магістратури на основі провідної міжнародної програми навчання. Розташований у жвавому діловому районі міста, CUD дає студентам унікальну можливість отримати першокласну канадську освіту, водночас відчуваючи динамічний спосіб життя Дубая, Об’єднані Арабські Емірати.

  • Jumeirah, Сполучені Арабські Емірати
  • Guadalajara, Мехіко
  • + 1 Більше

  Професійна, акредитована кіношкола з незалежним духом, Raindance викладає як новачків, так і досвідчених режисерів з 1992 року. Наш дух зосереджений на незалежності, а наші курси розроблені для того, щоб ви розвивали свої навички у своєму стилі.

  • Al Jazirah Al Hamra, Сполучені Арабські Емірати
  • Dubai, Сполучені Арабські Емірати
  • + 8 Більше

  Ascencia Business School надає студентам можливість вивчати міжнародні університетські програми під час проживання в ОАЕ. Наша головна мета-надати всім нашим студентам якісну, економічно вигідну освіту, і ми пишаємося тим, що підтримуємо найвищі академічні стандарти. Ascencia Business School місцевий ринок та має величезний досвід управління освітою з 2006 року. Ми дослідили ринок Близького Сходу та знайшли шляхи успішного продажу повністю акредитованої, затвердженої та визнаної навчальної програми. Наші курси проводяться західними кваліфікованими викладачами, які мають ступінь доктора філософії та залучаються від науковців та мають відповідний промисловий досвід.

  • Lusaka, Замбія
  • Sharjah, Сполучені Арабські Емірати
  • + 3 Більше

  Texila American University розвиває великі уми в галузі медицини вже більше десяти років. Представлені традицією інновацій та досліджень, ми розбиваємо нові підстави, просуваючи межі знань та впливаючи на життя наших студентів. Ми хочемо продовжувати цю традицію в майбутньому, яке визначатиме нашу роботу та визнання на міжнародній арені.

  • Abu Dhabi, Сполучені Арабські Емірати

  Міжнародний Khalifa University займає міжнародний рівень, - це один університет в ОАЕ з науково-дослідними та академічними програмами, які вирішують весь спектр стратегічних, наукових та промислових викликів, що стоять перед трансформацією економіки знань ОАЕ та нашим швидко розвивається світом. Його викладачі світового класу та найсучасніші науково-дослідні установи забезпечують безпрецедентний досвід навчання для студентів з ОАЕ та за кордоном. Університет поєднує в ОАЕ найкращі наукові, інженерні та медицини, щоб запропонувати спеціалізовані ступені, які можуть зайняти перспективних випускників середніх шкіл аж до найвищого ступеня доктора.

  • Dubai, Сполучені Арабські Емірати

  MDX Dubai - це перший за кордоном кампус відомого університету Middlesex, що базується в Лондоні (Великобританія). Кампус відкрився в 2005 році і в ньому навчається понад 3800 студентів із понад 118 національностей. Британський університет світового класу з 5-зірковим рейтингом Дубайського управління знань та розвитку людини, MDX Dubai, є одним з провідних закладів, що пропонує якісну освіту у Великобританії в ОАЕ.

  • Ras Al-Khaimah, Сполучені Арабські Емірати

  University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah вперше був створений у 2008 році та отримав ліцензію уряду Рас Аль Хайма. Ми пропонуємо бакалаврські та післядипломні програми з кількох дисциплін.

  • Abu Dhabi, Сполучені Арабські Емірати

  Університет штучного інтелекту імені Мохамеда Бін Заєда (MBZUAI) в Абу-Дабі - це навчальний заклад на базі випускників, який пропонує спеціалізовані програми для місцевих та міжнародних студентів у галузі штучного інтелекту. MBZUAI спрямований на підтримку просування наукових досліджень, розробок, передачі та використання Штучного інтелекту шляхом впровадження магістра та кандидатів наук. програми, які дозволяють студентам реалізувати свій інтелектуальний потенціал у найсучаснішому середовищі. Мета MBZUAI - досягти наукової та дослідницької досконалості на місцевому, регіональному та міжнародному рівнях, допомагаючи студентам досягти успіху в кар’єрі та використовувати отримані знання для вирішення деяких найбільших викликів сучасності.

  • Academic City, Сполучені Арабські Емірати

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...