Фінляндія

Найкращі університети для кандидат Програми в Фінляндія 2023

Кількість установ: 74
  • Lahti, Фінляндія
  • Madrid, Іспанія
  • + 1 Більше

  EIT RawMaterials Academy - MEITIM пропонує студентам унікальну можливість навчатися в динамічному середовищі, зосереджуючись на викликах реального життя. Нагороджений EIT (Європейським інститутом інновацій та технологій), органом Європейського Союзу, знак EIT є сертифікатом якості, який надається лише відмінним освітнім програмам на рівні магістра та доктора.

  • Rotterdam, Нідерланди
  • Bilbao, Іспанія
  • + 5 Більше

  Європейський університет постіндустріальних міст (UNIC) був створений у 2020 році з метою запропонувати інклюзивну освіту для нового покоління студентів. Альянс із 10 європейських університетів, що базуються в постіндустріальних містах і фінансуються Європейською Комісією, працюють рука об руку з міськими інституціями, щоб забезпечити включення міських питань у викладання та дослідження у спосіб, який є доступним та інклюзивним для всіх учнів. У 2023 році альянс запроваджує свій перший спільний магістерський ступінь і шукає студентів, які просуватимуть постіндустріальну трансформацію своїх міст і стануть висококваліфікованими випускниками в нових наукових дисциплінах, які відповідають потребам мінливої економіки в Європі та навколо неї. світ.

  • Poitiers, Франція
  • Iași, Румунія
  • + 5 Більше

  Європейський кампус міст-університетів (EC2U) — це мультикультурний та багатомовний альянс, що складається із семи давніх, освітніх та дослідницьких, місцевих та глобальних університетів із чотирьох різних регіонів Європейського Союзу: Університет Коїмбра, Університет Ясси, Університет Єни, Університет Павії, Університет Пуатьє (координатор), Університет Саламанки та Університет Турку. Амбіція Альянсу полягає в тому, щоб створити інноваційний простір, який дозволить вільно переміщатися між сімома університетами та пов’язаними містами.

  • Jyväskylän yliopisto, Фінляндія

  JYU є університетом світового класу, де мультидисциплінарні та передові дослідження зустрічаються з відкритою та енергійною спільнотою. Завдяки відомому навчанню, високому досвіду та глобальній співпраці спільнота JYU шукає та знаходить рішення для викликів майбутнього. У міжнародних рейтингах усіх університетів світу Університет Ювяскюля входить до трьох відсотків і представляє найкраще у світі в кількох своїх дисциплінах. Ми пропонуємо 17 високоякісних магістерських програм англійською мовою, заснованих на наукових дослідженнях. Іноземні студенти можуть подати заявку на дворічні програми, які ведуть до отримання офіційно визнаного ступеня магістра та кваліфікації для навчання в докторантурі. На наших шести факультетах ви можете поглибити свої знання в різних галузях, таких як педагогічні науки, науки про спорт і здоров’я, математика та природничі науки, інформаційні технології, бізнес та економіка, а також гуманітарні та соціальні науки. Ми також пропонуємо стипендії для найуспішніших іноземних студентів магістратури, які покривають вартість навчання та роблять навчання у нас корисним і дуже доступним. Ювяскюля розташована в Центральній Фінляндії з красивою природою та надихаючою архітектурою. Кампус JYU – це поєднання сучасного стилю та класики відомого архітектора Алвара Аалто. У 2022 році кампус Seminaarinmäki був нагороджений Знаком європейської спадщини. Кампус підкреслює важливість фінської та європейської системи освіти як основи рівноправного та демократичного суспільства. Іноді тут, у Фінляндії, стає трохи прохолодно, але в Університеті Ювяскюля сердечні однолітки, дослідники та викладачі допоможуть зберегти посмішку на вашому обличчі. В університеті Ювяскюля спільнота піклується про своїх членів. Університет пропонує підтримку та допомогу у вашому навчанні та добробуті. До нашої міжнародної університетської спільноти легко приєднатися!

  • Vaasa, Фінляндія

  University of Vaasa Executive Education має міцне коріння в Університеті Вааси та світі науки. Ми є найцікавішим і найвпливовішим постачальником послуг для дорослих і безперервної освіти для менеджерів і професіоналів у Фінляндії.

  • Tallinn, Естонія
  • Helsinki, Фінляндія

  Талліннський університет – це сучасний та динамічний дослідницький університет в Естонії, який відіграє провідну роль у просуванні розумного способу життя через освіту, дослідження та унікальну співпрацю між дисциплінами. Ми розглядаємо розумний спосіб життя як прийняття рішень на основі досліджень, спрямованих на покращення суспільства в цілому та добробуту його громадян.

  • Rovaniemi, Фінляндія

  Лапландський університет прикладних наук є найпівнічнішим UAS у Фінляндії та ЄС, який зосереджується на вищій освіті та дослідженнях, розробках та інноваціях. Успіх в арктичних умовах і використання умов є основою. У нас є Північний фактор.

  • Rovaniemi, Фінляндія

  University of Lapland є найпівнічнішим університетом Європейського Союзу. Ми поєднуємо науку та мистецтво на Полярному колі в Рованіємі, столиці Лапландії. Наш арктичний університет створює нові знання, навички та досвід для Півночі та для всього світу.

  • London, Великобританія
  • Helsinki, Фінляндія
  • + 5 Більше

  Програми Літньої цифрової школи EIT відкриті для студентів бакалаврів і магістрів, молодих професіоналів та інших, хто хоче глибше зануритися в нові цифрові технології, навчитися перетворювати технології на бізнес і, зрештою, запустити глибокотехнологічні стартапи. Навчайтеся у викладачів і співробітників наших найкращих технологічних університетів-партнерів ЄС. Отримайте практичний досвід через корпоративні кейси, проектну роботу та співпрацю. Конкурентоспроможна ціна навчання. Насолоджуйтеся зустрічами та спілкуванням зі студентами-однодумцями з усього світу!

  • Helsinki, Фінляндія

  Університет мистецтв Гельсінкі (Uniarts Helsinki) забезпечує найвищий рівень освіти в галузі музики, образотворчого мистецтва, театру та танцю у Фінляндії. Uniarts Helsinki є міжнародним попередником у галузі освіти та досліджень у сфері мистецтва та зміцнює роль мистецтва як сили, що реформує суспільство. Uniarts Helsinki, заснований у 2013 році, складається з Академії образотворчого мистецтва, Академії Сібеліуса та Театральної академії.

  • Seinäjoki, Фінляндія

  Університет прикладних наук Сейнайокі - це мультидисциплінарна вища освіта і ефективний учасник освіти, досліджень, розвитку та інновацій (RDI) у регіоні Південна Остроботнія у Західній Фінляндії.

  • Stockholm, Швеція
  • Helsinki, Фінляндія
  • + 5 Більше

  Наші програми подвійного диплому поєднують відмінну технічну освіту з навчанням інноваціям і підприємництву, а також стажування в компаніях, галузевих партнерах і містах по всій Європі.

  • Helsinki, Фінляндія

  Humak University of Applied Sciences ?????????? ????????? ????? ?????? ?? ????????????? ????? ?????. ?? ???????? ?????? ????? ????? ????? ??????, ? ????? ???????-?????????, ???????? ?? ?????????, ??? ??????? ????????? ?? ????? ???’????? ?????? ?? ??????????? ??????????? ????????? ??? ??? ???????? ??????? ??????????.

  • Helsinki, Фінляндія

  Arcada — це багатопрофесійний університет прикладних наук (UAS) у Гельсінкі, Фінляндія. Ми пропонуємо якісну практико-орієнтовану вищу освіту на рівні бакалавра та магістра. У нашому міжнародному кампусі студенти та співробітники збираються разом із дисциплінами, щоб навчати експертів завтрашнього дня та створювати розумні та стійкі рішення. Незалежно від того, чи це перший крок у вашій кар’єрі, чи ви вже добре занурені в робоче життя, у Arcada ви будете розвивати навички для вирішення майбутніх викликів.

  • Espoo, Фінляндія
  • Delft, Нідерланди
  • + 11 Більше

  EIT RawMaterials Academy - SUMA пропонує студентам унікальну можливість навчатися в динамічному середовищі, зосереджуючись на викликах реального життя. Нагороджений EIT (Європейським інститутом інновацій та технологій), органом Європейського Союзу, знак EIT є сертифікатом якості, який надається лише відмінним освітнім програмам на рівні магістра та доктора.