Фінляндія

Найкращі університети для кандидат Програми в Фінляндія 2023

Кількість установ: 74
  • Jyväskylän yliopisto, Фінляндія

  JYU є університетом світового класу, де мультидисциплінарні та передові дослідження зустрічаються з відкритою та енергійною спільнотою. Завдяки відомому навчанню, високому досвіду та глобальній співпраці спільнота JYU шукає та знаходить рішення для викликів майбутнього. У міжнародних рейтингах усіх університетів світу Університет Ювяскюля входить до трьох відсотків і представляє найкраще у світі в кількох своїх дисциплінах. Ми пропонуємо 17 високоякісних магістерських програм англійською мовою, заснованих на наукових дослідженнях. Іноземні студенти можуть подати заявку на дворічні програми, які ведуть до отримання офіційно визнаного ступеня магістра та кваліфікації для навчання в докторантурі. На наших шести факультетах ви можете поглибити свої знання в різних галузях, таких як педагогічні науки, науки про спорт і здоров’я, математика та природничі науки, інформаційні технології, бізнес та економіка, а також гуманітарні та соціальні науки. Ми також пропонуємо стипендії для найуспішніших іноземних студентів магістратури, які покривають вартість навчання та роблять навчання у нас корисним і дуже доступним. Ювяскюля розташована в Центральній Фінляндії з красивою природою та надихаючою архітектурою. Кампус JYU – це поєднання сучасного стилю та класики відомого архітектора Алвара Аалто. У 2022 році кампус Seminaarinmäki був нагороджений Знаком європейської спадщини. Кампус підкреслює важливість фінської та європейської системи освіти як основи рівноправного та демократичного суспільства. Іноді тут, у Фінляндії, стає трохи прохолодно, але в Університеті Ювяскюля сердечні однолітки, дослідники та викладачі допоможуть зберегти посмішку на вашому обличчі. В університеті Ювяскюля спільнота піклується про своїх членів. Університет пропонує підтримку та допомогу у вашому навчанні та добробуті. До нашої міжнародної університетської спільноти легко приєднатися!

  • Vaasa, Фінляндія

  University of Vaasa Executive Education має міцне коріння в Університеті Вааси та світі науки. Ми є найцікавішим і найвпливовішим постачальником послуг для дорослих і безперервної освіти для менеджерів і професіоналів у Фінляндії.

  • Tallinn, Естонія
  • Helsinki, Фінляндія

  Талліннський університет – це сучасний та динамічний дослідницький університет в Естонії, який відіграє провідну роль у просуванні розумного способу життя через освіту, дослідження та унікальну співпрацю між дисциплінами. Ми розглядаємо розумний спосіб життя як прийняття рішень на основі досліджень, спрямованих на покращення суспільства в цілому та добробуту його громадян.

  • Rovaniemi, Фінляндія

  Лапландський університет прикладних наук є найпівнічнішим UAS у Фінляндії та ЄС, який зосереджується на вищій освіті та дослідженнях, розробках та інноваціях. Успіх в арктичних умовах і використання умов є основою. У нас є Північний фактор.

  • Rovaniemi, Фінляндія

  University of Lapland є найпівнічнішим університетом Європейського Союзу. Ми поєднуємо науку та мистецтво на Полярному колі в Рованіємі, столиці Лапландії. Наш арктичний університет створює нові знання, навички та досвід для Півночі та для всього світу.

  • London, Великобританія
  • Helsinki, Фінляндія
  • + 4 Більше

  Програми Літньої цифрової школи EIT відкриті для студентів бакалаврів і магістрів, молодих професіоналів та інших, хто хоче глибше зануритися в нові цифрові технології, навчитися перетворювати технології на бізнес і, зрештою, запустити глибокотехнологічні стартапи. Навчайтеся у викладачів і співробітників наших найкращих технологічних університетів-партнерів ЄС. Отримайте практичний досвід через корпоративні кейси, проектну роботу та співпрацю. Конкурентоспроможна ціна навчання. Насолоджуйтеся зустрічами та спілкуванням зі студентами-однодумцями з усього світу!

  • Helsinki, Фінляндія

  Університет мистецтв Гельсінкі (Uniarts Helsinki) забезпечує найвищий рівень освіти в галузі музики, образотворчого мистецтва, театру та танцю у Фінляндії. Uniarts Helsinki є міжнародним попередником у галузі освіти та досліджень у сфері мистецтва та зміцнює роль мистецтва як сили, що реформує суспільство. Uniarts Helsinki, заснований у 2013 році, складається з Академії образотворчого мистецтва, Академії Сібеліуса та Театральної академії.

  • Seinäjoki, Фінляндія

  Університет прикладних наук Сейнайокі - це мультидисциплінарна вища освіта і ефективний учасник освіти, досліджень, розвитку та інновацій (RDI) у регіоні Південна Остроботнія у Західній Фінляндії.

  • Stockholm, Швеція
  • Helsinki, Фінляндія
  • + 4 Більше

  Наші програми подвійного диплому поєднують відмінну технічну освіту з навчанням інноваціям і підприємництву, а також стажування в компаніях, галузевих партнерах і містах по всій Європі.

  • Helsinki, Фінляндія

  Humak University of Applied Sciences ?????????? ????????? ????? ?????? ?? ????????????? ????? ?????. ?? ???????? ?????? ????? ????? ????? ??????, ? ????? ???????-?????????, ???????? ?? ?????????, ??? ??????? ????????? ?? ????? ???’????? ?????? ?? ??????????? ??????????? ????????? ??? ??? ???????? ??????? ??????????.

  • Helsinki, Фінляндія

  Arcada — це багатопрофесійний університет прикладних наук (UAS) у Гельсінкі, Фінляндія. Ми пропонуємо якісну практико-орієнтовану вищу освіту на рівні бакалавра та магістра. У нашому міжнародному кампусі студенти та співробітники збираються разом із дисциплінами, щоб навчати експертів завтрашнього дня та створювати розумні та стійкі рішення. Незалежно від того, чи це перший крок у вашій кар’єрі, чи ви вже добре занурені в робоче життя, у Arcada ви будете розвивати навички для вирішення майбутніх викликів.

  • Espoo, Фінляндія
  • Delft, Нідерланди
  • + 11 Більше

  EIT RawMaterials Academy - SUMA об’єднує університети, науково-дослідні інститути та компанії, щоб забезпечити студентів технічними знаннями, підприємницькими навичками та галузевими зв’язками для підвищення їхньої кар’єри в сировині. Ми об’єднуємо та навчаємо студентів керувати інноваціями, що позитивно впливають на ланцюжок створення вартості сировини, та вирішувати нагальні суспільні виклики, щоб сприяти більш стійкому, зеленому та цифровому майбутньому.

  • Espoo, Фінляндія
  • Stolberg (Rhineland), Німеччина
  • + 14 Більше

  EIT RawMaterials Academy - SINReM поєднує університети, науково-дослідні інститути та компанії, щоб забезпечити студентів технічними знаннями, підприємницькими навичками та галузевими зв’язками для підвищення їхньої кар’єри в сировині. Ми об’єднуємо та навчаємо студентів керувати інноваціями, що позитивно впливають на ланцюжок створення вартості сировини, та вирішувати нагальні суспільні виклики, щоб сприяти більш стійкому, зеленому та цифровому майбутньому.

  • Espoo, Фінляндія
  • Stolberg (Rhineland), Німеччина
  • + 14 Більше

  EIT RawMaterials Academy - EMerald з'єднує університети, науково-дослідні інститути та компанії, щоб забезпечити студентів технічними знаннями, підприємницькими навичками та галузевими зв'язками для підвищення їхньої кар'єри в сировині. Ми об’єднуємо та навчаємо студентів керувати інноваціями, що позитивно впливають на ланцюжок створення вартості сировини, та вирішувати нагальні суспільні виклики, щоб сприяти більш стійкому, зеленому та цифровому майбутньому.

  • Espoo, Фінляндія
  • Stolberg (Rhineland), Німеччина
  • + 14 Більше

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...