Єгипет

Найкращі університети для кандидат Програми в Єгипет 2024

Кількість установ: 23
  • Cairo, Єгипет

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • New York, США
  • Athens, Греція
  • + 11 Більше

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Cairo, Єгипет

  Helwan University - це університет технологій та прикладних програм, він має усі фактори відмінності та різноманітності. Він вважається унікальною моделлю серед єгипетських університетів, оскільки він охоплює факультети мистецтв, образотворчого мистецтва, прикладного мистецтва, художньої освіти, музичної освіти та фізичного виховання. Перебуваючи в центрі промислової спільноти, Helwan University вважається унікальною моделлю серед єгипетських університетів загалом. Він включає 20 факультетів, а також 50 науково-дослідних центрів та виробничих підрозділів, які пов'язують університет з проблемами єгипетського суспільства.

  • Cairo, Єгипет

  Alexandria University прагне відновити історичний статус Alexandria University та досягти всебічного якісного стрибка в різних галузях знань у рамках благородних людських цінностей, що дозволить йому зайняти провідні позиції у своїх національних, арабських, африканських, середземноморських та глобальних середовищах. Олександрійський університет - це національна, освітня, дослідницька та дослідницька установа, інтегрована у виробництво та розповсюдження знань. Також наголошуємо на побудові сучасної людини та культурній реабілітації суспільства. І мати можливість зайняти керівні посади у всіх секторах.

  • قسم أول 6 أكتوبر, Єгипет

  Університет MSA надає студентам першу британську вищу освіту в Єгипті та на Близькому Сході. Це також допомагає їм набувати творчих здібностей та зобов'язань щодо навчання впродовж життя. Ми віримо, що наші студенти закінчують навчання з розвиненими письмовими, аналітичними та комунікативними навичками, необхідними для них. Випускники MSA процвітають не лише на першій роботі, а й протягом усієї своєї кар’єри.

  • ثالث القاهرة الجديدة, Єгипет

  The German University In Cairo , GUC, є Єгипетським приватним університетом, заснованим указом президента 27/2002, згідно із законом № 101/1992 та його виконавчим розпорядженням № 355/1996. Німецький університет у Каїрі / Deutsche Universität у Каїрі був створений у 2002 році у співпраці з Університетами Ульма та Штутгарта під патронатом Єгипетського міністерства вищої освіти, Міністерства науки, досліджень та мистецтв, штат Баден-Вюртемберг , Німеччина, за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD), посольства Німеччини в Каїрі, Арабсько-німецької промислово-торгової палати (AHK), Федерального міністерства освіти і досліджень, Німеччина, Тюбінгенського державного університету, Державний університет Мангейма та Академія образотворчих мистецтв Лейпциг.

  • Canal Mahmoudiah Street, Єгипет

  Pharos University In Alexandria відданий своїй ролі у розвитку суспільства, забезпечуючи стабільне та стимулююче середовище для освіти та наукових досліджень. Університет пропонує визначну освітню послугу, надаючи всім студентам справедливі можливості для досягнення сталого розвитку в усіх сферах життя та оптимізуючи партнерство з національними, регіональними та міжнародними спільнотами в рамках гнучкої системи, що дозволяє постійний розвиток та збереження цінностей громади. і етики, не відходячи від науково-технічного розвитку.

  • Km 22, Єгипет

  Newgiza University (NGU) - багатопрофільний приватний університет у Каїрі, Єгипет. Розташований на легендарному плато Гіза, за декілька хвилин від Великих пірамід, НГУ забезпечує університетську освіту світового класу для студентів на місцевому, регіональному та міжнародному рівнях.

  • Gamaiet Ahmed Orabi, Єгипет

  З часу Misr International University ми прагнемо до академічних відмінностей та якісної освіти. Озираючись на минулі роки, я сповнений гордості за досягнення університету та постійне прагнення до інтелектуального, професійного та творчого розвитку своїх студентів.

  • Beni Suef, Єгипет

  НУБ був створений у центрі міста Східний Новий Бені-Суеф, недалеко від дороги Каїр-Бені-Суеф. Мить, коли ми усвідомили, скільки уваги потребує освіта, особливо у Верхньому Єгипті, - це той самий момент, коли ми зрозуміли, що наша мрія побудувати НУБ є досяжною. Університет - це місце для виховання молоді та підготовки освічених поколінь, яким ми можемо довірити розвиток нашої улюбленої батьківщини.

  • Cairo, Єгипет

  Вищий інститут інженерних технологій та ділового адміністрування прагне запропонувати виняткове академічне середовище, яке допомагає студентам здобувати знання, навички та професійну етику, щоб конкурувати на місцевому рівні, а також у партнерстві з канадськими університетами кваліфікувати випускників для регіональної та на міжнародному рівні. Інститут підтримує наукові дослідження та завойовує довіру громади.

  • Cairo, Єгипет

  Сучасна освітня система виводила своїх учнів із шкіл Корану та Аль-Азхару на момент її виникнення, оскільки існували комітети, які бродили по країні, щоб відвідувати школи Корану та відбирати відмінних учнів, які приєднуються до сучасних шкіл, також були обрані визначні учні Аль-Азхару середніх шкіл при їх створенні, але, скоріше, деяким пощастило приєднатися до місії, відправленої Мохаммедом на навчання до Франції.

  • El Shorouk City, Єгипет

  UFE прагне донести до своїх студентів досконалість французької освіти та навчання в Єгипет. Пропонуючи справжній мультикультурний досвід, університет планує виховати наступне покоління шукачів шляхів та надзвичайних провидців у різних сферах. Десятиліття після свого відкриття університет прагне активно сприяти розробці стандартів освіти в Єгипті. UFE - це міст між Європою, Близьким Сходом та Африкою в Каїрі.

  • El-Nahda, Єгипет

  Професор Ібрагім Абулейш (1937-2017) заснував SEKEM в 1977 році, ініціативу, яка сприяє сталому розвитку в майбутнє, коли кожна людина може розкрити свій індивідуальний потенціал, де людство живе разом у соціальних формах, що відображають людську гідність, і де вся економічна діяльність проводиться відповідно до екологічних та етичних принципів. Як частину свого бачення, професор Абулейш заснував Університет сталого розвитку Геліополіса в 2009 році; перший університет на Близькому Сході, який проголосив сталий розвиток своїм головним керівним принципом.

  • Cairo, Єгипет

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...