Ізраїль

Найкращі університети для кандидат Програми в Ізраїль 2023

Кількість установ: 24
  • Ari'el, Ізраїль

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Jerusalem District, Ізраїль

  Єрусалимська академія музики і танцю (JAMD) є найстарішим і найбільшим академічним закладом виконавського мистецтва в Ізраїлі. У 2023 році ми будемо святкувати 90-річчя, але ми почуваємося молодими та сповненими ентузіазму та енергії. Щорічно навчаючи близько 850 талановитих студентів із різних регіонів і економічних традицій Ізраїлю, євреїв, християн і мусульман, JAMD наразі розширює свої структури за допомогою абсолютно нового сучасного архітектурного приміщення.

  • Jerusalem, Ізраїль

  Polis – The Jerusalem Institute of Languages and Humanities є академічною установою, заснованою в 2011 році міжнародною групою науковців.

  • Ramat Gan, Ізраїль

  Опитування Ізраїльської національної студентської спілки оцінило CLB як найкращу в освітніх програмах, якості викладачів та загальному задоволенні. Це поряд із мультикультурним та різноманітним студентським середовищем створює енергійне та захоплююче навчальне середовище.

  • Jerusalem, Ізраїль
  • Rehovot, Ізраїль

  The Hebrew University of Jerusalem постійно входить до списку найкращих університетів Ізраїлю та серед 100 найкращих у всьому світі. З часу свого заснування в 1921 році університет поєднує в собі новаторські дослідження, академічні досягнення, багате студентське життя та кар'єрно-орієнтований підхід.

  • Haifa, Ізраїль

  Техніон – Ізраїльський технологічний інститут є головним центром науки, технологій і прикладних досліджень, а також одним із провідних університетів науки та техніки у світі. Техніон - це державний університет, заснований у 1912 році, це найстаріший університет в Ізраїлі. Кампус Technion розташований на горі Кармель у Хайфі, звідки відкривається вид на Середземне море.

  • Tel Aviv-Yafo, Ізраїль

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Ramat Gan, Ізраїль

  Bar-Ilan University , заснований у 1955 році, був одним із перших комплексних дослідницьких університетів, заснованих в Ізраїлі. Від 70 студентів до 21 000, його значні досягнення в природничих і гуманітарних науках залишили незгладимий відбиток на ландшафті нації. Університет має 8 факультетів: юдаїки, медицини, інженерії, права, природничих наук, точних наук, соціальних наук і гуманітарних наук. Ці факультети є активними партнерами в національних науково-технічних ініціативах.

  • Jerusalem, Ізраїль

  Заснований у 1969 році, Єрусалимський технологічний коледж (JCT) є одним з найбільших навчальних закладів Ізраїлю, у якому навчається близько 4800 студентів у трьох кампусах. Коледж спеціалізується на високотехнологічному машинобудуванні, промисловому менеджменті, діловому адмініструванні та науках про життя та здоров'я.

  • Jerusalem, Ізраїль

  Заснований у 1999 році, Azrieli – College of Engineering Jerusalem (спочатку названий The Jerusalem College of Engineering)-це некомерційна організація, яка прагне створити добре освічених та висококваліфікованих фахівців у галузі інженерії. Коледж пропонує чотирирічний бакалавр. дипломи з кількох інженерних дисциплін та підготовчих навчальних програм до коледжу для студентів, які бажають покращити свої оцінки, щоб подати документи до коледжу та магістерські програми з програмної інженерії та технологічного підприємництва.

  • Ketura, Ізраїль

  The Arava Institute for Environmental Studies - провідний інститут екологічних досліджень та науково -дослідний інститут на Близькому Сході. Тут розміщені акредитовані академічні програми, дослідницькі центри та ініціативи міжнародного співробітництва, зосереджені на цілому ряді екологічних проблем та проблем.

  • Haifa, Ізраїль

  COLMAN прагне до інтелектуального та професійного розвитку наших студентів у їх виборах. Він доступний для студентів з різноманітного походження, і ми прагнемо надавати індивідуальну допомогу тим, хто цього потребує. Наші викладачі задумують і практикують нас як професію, це покликання.

  • Kfar Giladi, Ізраїль

  Tel-Hai College пропонує академічні програми бакалаврату та магістратури, які є на одному рівні з провідними університетами країни, і приваблює талановитих студентів та дослідників на північну периферію.

  • בית ברל, כפר סבא, Ізраїль

  Beit Berl College - це мультидисциплінарний коледж, орієнтований на підготовку викладачів, очолюючи нові досягнення в освіті, суспільстві та мистецтві. Ми розглядаємо освіту як засіб соціальної мобільності, рівності та справедливості для всіх секторів ізраїльського суспільства.

  • Karmiel, Ізраїль

  З моменту свого створення Академічний інженерний коледж ОРТ Брауде переслідував єдину мету: зробити вищу освіту доступною для всіх ізраїльтян, незалежно від їх економічного походження.