США

Найкращі університети для кандидат Програми в США 2023

Кількість установ: 4025
  • Richmond, США

  Незалежно від того, чи ваші кар’єрні цілі включають участь у некомерційній, вищій освіті, K-12 або державних установах, академічні програми VCU School of Education виводять навчання на новий рівень. Будучи 16-ю найкращою державною вищою освітньою школою та 10-ю найкращою онлайн-майстерною освітою згідно з US News and World Report (2023), ми робимо все по-іншому.

  • New York, США

  Університет Пейс – це приватний навчальний заклад із кампусами, розташованими в Нью-Йорку та окрузі Вестчестер. Завдяки різноманітному студентському контингенту та прагненню надати студентам всебічну освіту, Університет Пейс пропонує понад 100 програм із різноманітних дисциплін, включаючи бізнес, право, освіту, медичні науки та мистецтво. Окрім академічних пропозицій, Університет Пейс також може похвалитися процвітаючим кампусним життям із численними клубами, організаціями та легкоатлетичними командами. Зосереджуючись на експериментальному навчанні та підготовці студентів до успішної кар’єри, Pace прагне забезпечити своїх студентів необхідними інструментами та ресурсами для досягнення їхніх цілей.

  • Port Angeles, США

  Наше унікальне середовище Peninsula College заохочує вас досліджувати нові можливості. Коледж є інноваційним і орієнтованим на студента з чудовим викладачем і невеликими класами. Наші навчальні заклади мають вражаючу архітектуру та класи з передовими навчальними технологіями та обладнанням. Ми пропонуємо міжнародний досвід навчання та беремо активну участь у нашій місцевій спільноті. Більше того, ми надаємо багато позанавчальних можливостей: чемпіонати зі спортивних команд, студентські клуби та заходи, а також низку культурних і мистецьких заходів протягом року.

  • Cambridge, США

  Понад 3000+ курсів

  • Daytona Beach, США

  Запитайте будь-якого з наших студентів, чому вони вибрали Дейтонський державний коледж, і вони розкажуть вам про наші найвищі програми та ступені, якісних викладачів і співробітників, які небайдужі, велику академічну підтримку, плавний перехід до університетів, наші 12 видатних ступенів бакалавра програми, а також веселі заходи на кампусі.

  • Chicago, США

  Школа бізнесу Чиказького університету Бут є другою найстарішою бізнес-школою в Сполучених Штатах і першою, яка навчає керівників. Будучи інтелектуальним центром, Chicago Booth приваблює вчених і студентів з усього світу до своїх кампусів у Чикаго, Лондоні та Гонконгу. Програми Chicago Booth Executive Education забезпечують очну освіту світового рівня, онлайн-навчання та освіту в режимі реального часу для світових лідерів у таких сферах, як фінанси, лідерство, стратегія, інновації та менеджмент. Програми викладають відомі професорсько-викладацький склад МВА Бута та експерти галузі та включають дослідження школи, удостоєні Нобелівської премії. Програми Бута створюють трансформаційний досвід для лідерів та їхніх організацій. У Буті ви навчитеся не про те, що думати, а про те, як думати — ви отримаєте стійкі рамки та мислення, які допоможуть вам процвітати протягом усієї вашої кар’єри. Пройшовши програму Executive Education, ви приєднаєтесь до мережі Booth Executive Education, яка представляє понад 27 000 керівників у 130 країнах.

  • Columbus, США

  Програма LLM в юридичному коледжі штату Огайо Moritz призначена для іноземних випускників юридичних факультетів та юристів для просування юридичної освіти та перспектив кар'єри в одній із найкращих державних юридичних шкіл США. Юридичний коледж Moritz займає перше місце в Огайо та є найкращим 30-та юридична школа в США. Юридична школа також високо оцінена у «спеціалізованих» програмах за версією US News & World Report: Альтернативне вирішення спорів – №1; Кримінальне право- #12; Контракти/Комерційне право- #27; Конституційне право – №21.

  • Washington, США

  Американський університет використовує силу та мету науки, навчання та спільноти для впливу на наш мінливий світ. Викладацький склад, студенти, співробітники та випускники AU – від сталого розвитку до соціальної справедливості та науки – вони творці змін. Американський університет, заснований у 1893 році, є видатним приватним закладом, розташований у столиці країни Вашингтоні, округ Колумбія. Завдяки сильній міждисциплінарній спрямованості, керованим політикою академічним програмам та впливовим студентським активістам і випускникам AU пропонує понад 135 магістерських програм із семи шкіл. Університет досить малий, щоб ви могли почуватися поміченими, і достатньо великий, щоб залучати історичних діячів до кампусу, щоб залучати нашу спільноту до важливих питань. Американський університет відомий тим, що готує покоління вчених, які згодом стануть національними та міжнародними громадськими лідерами та агентами змін у нашій глобальній спільноті.

  • Mesa, США

  Які ваші майбутні мрії та цілі? Незалежно від того, чи хочете ви вивчити англійську мову, отримати ступінь асоційованого спеціаліста чи перейти до чотирирічного університету, наш пріоритет №1 — допомогти вам досягти успіху! Визнаний одним із 150 найкращих громадських коледжів у Сполучених Штатах, Mesa Community College є гостинною глобальною спільнотою, яка залучає студентів із майже 60 країн світу!

  • Orlando, США

  Коледж бізнесу Університету Центральної Флориди (UCF) лідирує в наступному поколінні бізнесу та освіти. Заснований у 1968 році бізнес-коледж UCF пропонує ступені бакалавра, магістра, доктора та керівників, усі з яких акредитовані Міжнародною асоціацією розвитку університетських шкіл бізнесу (AACSB) і Південною асоціацією коледжів і шкіл (SACS). ).

  • Utica, США
  • Albany, США

  Політехнічний інститут державного університету Нью-Йорка (SUNY Poly) пропонує доступні академічні програми найвищого рівня, які повністю онлайн. Розширюваний каталог онлайн-програм SUNY Poly розроблено з урахуванням гнучкості, щоб студенти могли відвідувати заняття будь-де та коли це зручно для їхнього розкладу. Ми пропонуємо багато затребуваних онлайн-програм, зокрема MBA, бухгалтерський облік, кібербезпека, аналіз даних, медична інформатика, технології інформаційного дизайну тощо. Відомий своєю інноваційною підготовкою до кар’єри, SUNY Poly постійно посідає високі позиції в категоріях регіональних університетів Північ у щорічному рейтингу US News & World Report. Студенти SUNY Poly не тільки мають доступ до освіти світового класу, їм також доступні курси за доступною ціною, включаючи знижку для багатьох студентів, які навчаються на наших онлайн-програмах.

  • College Station, США

  Техаський університет A&M знаходиться в Коледж-Стейшн, Техас, США Він відкрив свої двері в 1876 році як перший державний вищий навчальний заклад штату. Сьогодні ми виступаємо як флагманський університет, який займається інтенсивними дослідженнями і прагне відправити лідерів Aggie у світ, готових прийняти виклики завтрашнього дня.

  • Salem, США

  Салемський коледж отримав свій статут від штату Західна Вірджинія в грудні 1888 року та запропонував свій перший термін навчання, починаючи з квітня 1889 року. Салемський університет (Салем) був акредитований Комісією з вищого навчання (HLC) з 1963 року (тоді він був відомий як Північно-Центральна Асоціація). Університет Салема пропонує програми аспірантів, бакалаврів, аспірантів і сертифікатів.

  • Mobile, США

  У Spring Hill ви знайдете підтримуючу навчальну спільноту, яка заохочуватиме вас досліджувати різні точки зору, одночасно даючи вам змогу повністю реалізувати свій потенціал. Спираючись на наші єзуїтські, католицькі традиції, SHC пропонує широку гуманітарну освіту, спрямовану на розвиток особистості в цілому — розум, тіло та дух.

  • Swakopmund, Намібія
  • Johannesburg, Південно-Африканська Республіка
  • + 1 Більше

  Завдяки позитивній підтримці урядів і промисловості (компаній зі списку Fortune 500) ми пропонуємо навчання з різних бізнес-ступенів і є повністю онлайновою міжнародною бізнес-школою.