Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте багаторазовий Аспірантура з ділового адміністрування Програми в Бізнес-адміністрування в Вест-Палм-Біч, США 2023

1 Аспірантура з ділового адміністрування Програми в Бізнес-адміністрування в Вест-Палм-Біч, США 2023

Огляд

West Palm Beach є туристичним містом у східній Флориди відомий своїми красивими сходами і видом на океан. Місто також є домом для декількох університетів, які приваблюють багатьох студентів в на красивих пам'яток, забезпечуючи всебічну освіту в багатьох областях дослідження.

Управління підприємницькою діяльністю займається діяльністю, які повинні бути завершені, щоб підтримувати певний рівень операцій в організації. Студенти, які навчаються в цьому полі можна дізнатися про управління, прийняття рішень, фінансів, маркетингу і продуктивності.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Ступінь доктора з ділового адміністрування (DBA) можна отримати в бізнес-школах і на відповідних факультетах деяких університетів після отримання ступеня магістра. Це прямий шлях до побудови успішної кар'єри в області бізнес консалтингу або в наукових кругах.

Детальніше

Фільтри

 • Аспірантура з ділового адміністрування
 • США
 • Бізнес-дослідження
 • Бізнес-адміністрування
 • Вест-Палм-Біч
Сфери навчання
 • Бізнес-дослідження (1)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Супутні галузі навчання