Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте багаторазовий Аспірантура з ділового адміністрування Програми в Канада  2023

1 Аспірантура з ділового адміністрування Програми в Канада 2023

Огляд

DBA, або Доктор ділового адміністрування, є аспірантура, докторантура програма, призначена для бізнес-професіоналів з досвідом роботи у своїй галузі, а також майстер 'и в пов'язаних з бізнесом академічної дисципліни. Якщо для підвищення одного 'и здатність взяти на себе керівництво або виконавчі посади в компанії, або у підготовці, щоб викладати в університеті, DBA в одному з університетів Канади є нагородження освітнього зобов'язання. Програма DBA до ВНЗ у Канаді буде розвиватися кандидатів 'аналітичних, науково-дослідних і навчальних здібностей.

DBA кандидатів в університетах та бізнес-школах у Канаді повинен володіти MBA, магістратура в бізнес-суміжних областях або еквівалентну майстер 'и ступеня. Ключовою частиною програми DBA є дослідження на основі дисертації, яку можна отримати з будь-якої кількості сфер бізнесу.DBA кандидатів в університетах Канади зазвичай вибирається тема дослідження, яка відноситься до їх професійних інтересів, досвіду або доступу. У бізнес-шкіл в Канаді, деяких успішних галузей наукових інтересів, що DBA кандидати досліджували останнім часом включають в себе корпоративну соціальну відповідальність, міжнародний бізнес, глобалізація, етика, управління ланцюгами поставок, підприємництво, соціальне управління удару або керівництва.

Якщо ви тримаєте в аспірантурі у відповідній області і хотіли б продовжити Доктор ділового адміністрування (DBA) в університеті або бізнес-школі в Канаді, прокрутіть униз, щоб дізнатися більше сьогодні!

Детальніше

Фільтри

  • Аспірантура з ділового адміністрування
  • Канада
Сфери навчання
    Авіація Адміністративні дослідження Архітектурні дослідження Будівництво
  • Бізнес-дослідження
  • Виконавські види мистецтва Гуманітарні науки Дослідження в галузі управління Дослідження дизайну Дослідження сталого розвитку
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Супутні галузі навчання