Фільтри

 • Аспірантура з ділового адміністрування
 • Франція
Сфери навчання
  Авіація (0)Адміністративні дослідження (0)Архітектурні дослідження (0)Будівництво (0)
 • Бізнес-дослідження (15)
 • Виконавські види мистецтва (0)Гуманітарні науки (0)
 • Дослідження в галузі управління (4)
 • Дослідження дизайну (0)Дослідження спорту та фізичних вправ (0)
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

17 Аспірантура з ділового адміністрування Програми в Франція для 2024

  Аспірантура з ділового адміністрування Програми в Франція

  Спрямовані на розвиток аналітичних, науково-дослідних і навчальних навичок в досвідчених професіоналів з попереднього аспірантів градусів, Доктор ділового адміністрування (DBA) градусів ідеально підходить для кандидатів, які прагнуть керівні посади або бажання викладати у вищих навчальних закладах. Університетів і бізнес-шкіл у Франції прагнуть зробити DBA програми, доступні для більшості кандидатів, пропонуючи можливість завершити DBA неповний робочий день або через Інтернет.

  Вступник на DBA програм в університетах та бізнес-шкіл у Франції, має бути, вже успішно завершені MBA, магістратура або зіставні пов'язаних з бізнесом Майстер 'и ступеня, якщо інше не визначено Приймальне відділення. У рамках програми DBA в університеті або бізнес-школу у Франції, кандидати повинні будуть завершити науково-дослідний проект, проводячи 3:57 і більше років на цьому дисертацію.DBA теми дисертації, які були популярні серед кандидатів у Франції ставляться глобалізація, корпоративна соціальна відповідальність, етика, міжнародні фінанси, підприємництво, лідерство та інші. Після завершення DBA дослідницький проект, теза повинна бути представили і захистили перед колегією в університеті у Франції.

  Прокрутіть вниз, щоб дізнатися більше про те, як ви можете звернутися за DBA в акредитованому університеті або бізнес-школу у Франції.