24 Аспірантура з ділового адміністрування Програми в Швейцарія для 2024

Фільтри

Фільтри

 • Аспірантура з ділового адміністрування
 • Швейцарія
Сфери навчання
  Авіація (0)Адміністративні дослідження (0)Архітектурні дослідження (0)Будівництво (0)
 • Бізнес-дослідження (21)
 • Виконавські види мистецтва (0)Гуманітарні науки (0)
 • Дослідження в галузі управління (4)
 • Дослідження дизайну (0)Дослідження спорту та фізичних вправ (0)
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Аспірантура з ділового адміністрування Програми в Швейцарія

  Спрямовані на розвиток аналітичних, науково-дослідних і навчальних умінь у кандидатів, які вже мають MBA, магістратура або інших пов'язаних з бізнесом Майстер 'и ступінь, Доктор ділового адміністрування (DBA) є досягнення Capstone відкриваючи двері на керівні посади, мають звання професорів в університетах. DBA програми доступні на неповний робочий день або повний робочий день в університетах та бізнес-школах в Швейцарії. Таким чином, деякі з яких працюють професіонали знайдуть вони можуть продовжувати роботу і проводити DBA в той же час у Швейцарії.

  Один з ключових елементів програми DBA є дисертацію або дипломний проект. Незалежного дослідницького проекту допомагає DBA кандидатів в університетах Швейцарії розвивати свої професійні знання шляхом досліджень та аналізу відповідних теоретичних чи практичних бізнес-концепцій.Приклади деяких DBA областей дослідження може включати вплив соціального управління, міжнародний бізнес, маркетинг, підприємництво, управління ланцюгами поставок, керівництво або глобалізація. На додаток до науково-дослідного проекту, DBA студентів в Швейцарії також буде присутній семінари та тренінги, надаючи все більше можливостей розширити керівництва, прийняття рішень і управлінських навичок.

  Ви можете запитати додаткову інформацію з університетів в Швейцарії за допомогою всього двох кліків за наведеними нижче посиланнями. Якщо ви можете бути зацікавлені у вступі в програму DBA в університеті або бізнес-школі в Швейцарії, просто натисніть кнопку, щоб дізнатися більше.