Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте багаторазовий Аспірантура з ділового адміністрування Програми в Вест-Палм-Біч, США 2023

1 Аспірантура з ділового адміністрування Програми в Вест-Палм-Біч, США 2023

Огляд

West Palm Beach є туристичним містом у східній Флориди відомий своїми красивими сходами і видом на океан. Місто також є домом для декількох університетів, які приваблюють багатьох студентів в на красивих пам'яток, забезпечуючи всебічну освіту в багатьох областях дослідження.

США залишаються найпопулярнішим місцем у світі для іноземних студентів. Університети США домінують у світових рейтингах, і країна також пропонує широкий вибір цікавих місць для навчання. Системи державних університетів частково субсидуються урядами штатів і можуть мати багато кампусів, розкиданих по всьому штату, з сотнями тисяч студентів.

Ступінь DBA присуджується після завершення навчання за складною академічною програмою, яка сфокусована на областях знань, необхідних для побудови академічних або бізнес-кар'єр. Як правило, в рамках цих програм вивчається бізнес теорія, дослідницька діяльність, а також професійний розвиток на додаток до самостійної роботи.

Детальніше

Фільтри

  • Аспірантура з ділового адміністрування
  • США
Сфери навчання
    Авіація Адміністративні дослідження Архітектурні дослідження Будівництво
  • Бізнес-дослідження
  • Виконавські види мистецтва Гуманітарні науки Дослідження в галузі управління Дослідження дизайну Дослідження косметології
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Супутні галузі навчання