Heinrich Heine University Düsseldorf

Введення

Heinrich Heine University Düsseldorf один із наймолодших вищих навчальних закладів штату Північний Рейн-Вестфалія-заснований у 1965 році. З 1988 року наш університет носить ім’я одного з найкращих синів міста. Сьогодні близько 35 000 студентів навчаються у сучасному кампусі за умов, ідеально пристосованих до академічного життя.

Як університетського містечка, де все близько, усі будівлі, включаючи університетську лікарню та спеціалізовані бібліотеки, легко доступні. Департаменти наших університетів користуються чудовою репутацією завдяки надзвичайно великій кількості спільних дослідницьких центрів. Крім того, столиця штату Дюссельдорф забезпечує привабливе середовище з високою якістю життя.

Профіль

HHU є університетом столиці Північного Рейну-Вестфалії з 1965 року. Він вважає себе "університетом громадян" та міждисциплінарним, мережевим та всеосяжним університетом.

Громадянський університет

Підрозділ Громадянського університету координує та організовує всю діяльність УНЗ, що обертається навколо діалогу між наукою та суспільством. З цією метою він керує програмами фінансування, консультує з питань наукового діалогу та організовує заходи.

Досконалості

У рамках загальнонаціональної ініціативи досконалості, HHU (у співпраці з Кельнським університетом ) також представлений кластером досконалості в галузі наук про рослини CEPLAS.

Кельнський університет

Кельнський університет - один із найстаріших та найбільших університетів Європи. Завдяки своїм видатним науковим досягненням та високій якості та різноманітності навчальних програм, він користується чудовою міжнародною репутацією.

Місія UoC-створювати, зберігати та передавати знання, пропонувати своїм студентам та науковцям на початковому етапі вищої академічної освіти, кваліфікувати їх як для академічної, так і для професійної кар’єри, сприяти передовим дослідженням та стимулювати інновації, зосереджуючись на постійному мінливі потреби та виклики сучасного суспільства.

План розвитку університету

HHU визначає середньострокові стратегії та цілі своєї роботи у своєму плані Hochschulentwicklungsplan (план розвитку університету, HEP). Опублікований у грудні 2017 року, наразі діє UDP 20.21.

Підприємництво

HHU стабільно продовжує проактивне взаємозв’язок університету та підприємництва з такими ініціативами, як Центр підприємництва (CEDUS).

Гендерна рівність, сім’я та різноманітність у ДВНЗ

Для університету, орієнтованого на майбутнє, гендерна рівність, рівні можливості, підтримка сім'ї та різноманітність є основними сферами діяльності. З цією метою HHU надає власні засоби та ініціативи у кожному конкретному випадку.

Гендерна рівність

Рівність між жінками та чоловіками та рівні можливості для працівників та студентів -інвалідів є однією з основних цілей ДВО.

Сім'я

Хороша сумісність сім'ї, навчання та роботи підтверджується аудитом у ВНЗ - FamilienBeratungsBüro (FBB) є вашим безпосереднім контактом.

Різноманітність

HHU розглядає різноманітність своїх студентів та співробітників як актив та можливість - для цього він створив власний портал.

Факультети

Університет Генріха Гейне (HHU) поділений на п'ять факультетів, які розташовані в одному кампусі. Найстарішим і основним університетом є медичний факультет, потім - математико -природничий та гуманітарно -гуманітарний. Наприкінці 1980 -х - на початку 1990 -х років тоді були відкриті факультет бізнесу та економіки та юридичний факультет.

Одним із наших сьогоднішніх осередків, що об’єднує всі факультети, є науки про життя. Міжвідомчі спільні навчальні програми (такі як бізнес-хімія) є однією з наших основних сильних сторін.

Статистика

University Facts and Figures

Our young university already has a long tradition: It has grown out of the Medical Academy founded in 1907. In 1965 the university was created by the state of North Rhine-Westphalia. It started with three faculties: the Faculty of Medicine, the Faculty of Mathematics and Natural Sciences, and the Faculty of Arts and Humanities.

In 1988 it was renamed Heinrich Heine University and experienced a period of dynamic growth. In the 1990s two new faculties were added: the Faculty of Business and Economics and the Faculty of Law. Today, around 35,000 students, more than 2,000 lecturers, and 900 further employees study, teach, and work on our campus. At the beginning of the winter semester 2018/19 we were able to welcome about 4000 new students.

  Статистика випускників

  Розташування

  • Heinrich-Heine-Universität Düsseldorf, Universitätsstr. 1, 40225, Düsseldorf

  • Cologne

  • 2428, Jülich

  Запитання