Acadia Divinity College

Acadia Divinity College

Acadia Divinity College

Введення

Про Acadia Divinity College

Acadia Divinity College (ADC) знаходиться на території кампусу одного з найстаріших і найбільш шанованих університетів Канади, університету Acadia. Як офіційна семінарія канадських баптистів Атлантичної Канади (CBAC) та богословського факультету університету Акадія, ADC має видатну історію облаштування християн для повного та волонтерського служіння в Канаді та світі. Пропонуючи денну та заочну програми на бакалаврах, магістрів та докторантах, а також у програмах безперервної освіти, студенти АЦП мають виклик своїм професорам ставити питання, вивчати глибину своєї віри і розвивати їх покликання, чи то академічне чи професійне служіння, через сувору інтелектуальну інструкцію, змістовне духовне утворення та практичний досвід служіння.

Вплив АЦП є локальним і глобальним. Наше різноманітне студентське населення, що налічує понад 200 студентів, приїжджають з Канади та більш ніж 12 країн і представляють 15 конфесій. Завдяки нашим різноманітним партнерствам студенти можуть вивчати, досліджувати і стажуватися в деяких з найбільших міст світу або в найвіддаленіших селах на півночі Канади.

Ми прагнемо облаштувати чоловіків і жінок з різних верств та контекстів, щоб служити іншим в любові та знанні Ісуса, щоб отримати впевненість у Божому Слові, щоб говорити про реальності життя сьогодні:

Розвиток знань: Ми навчаємо з академічною строгістю і вірним зобов'язанням. Ми розвиваємо навички досліджень та навчання протягом усього життя. Ми проводимо дослідження та публікації, які розробляють знання та вивчають нові ідеї.

Виховання особистої формації: ми сприяємо формуванню християнства і виховуємо реляційну спільноту. Ми наголошуємо на дослідженні ідентичності, саморозуміння та особистого зростання.

Навички культивування: ми розвиваємо компетенції для церковного служіння і ширшого християнського служіння. Ми наставник лідерів у партнерстві з місцевими церквами та іншими агентствами.

АЦП акредитована Асоціацією богословських шкіл США і Канади .

Розташування

  • Wolfville

    15 University Ave. (Mail) 38 Crowell Dr. (Courier) Wolfville NS B4P 2R6, B0P, Wolfville

Запитання