Keystone logo
Alma Mater Europea

Alma Mater Europea

Alma Mater Europea

Введення

Alma Mater Europaea – це міжнародний університет, заснований Європейською академією наук і мистецтв у Зальцбурзі, Австрія. Академія об'єднує близько 2000 провідних учених, у тому числі 34 лауреата Нобелівської премії. Понад 2000 студентів із 30+ країн навчаються на докторських, магістерських та бакалаврських програмах Alma Mater у таких сферах, як гуманітарні науки, управління проектами, штучний інтелект, сталий розвиток, бізнес, стратегічні комунікації, соціальна геронтологія, фізіотерапія та сестринська справа.

Alma Mater Europaea прагне виробляти випускників, кваліфікація яких визнана на національному та міжнародному рівнях та прийнята. Alma Mater Europaea прагне постійно вдосконалювати наші професійно-орієнтовані академічні програми відповідно до світового ринку та відповідно до міжнародних освітніх організацій, і ми підкоряємось безперервному процесу самооцінки та самовдосконалення за допомогою внутрішньої та зовнішньої перевірки якості .

Alma Mater Europaea надає студентам багате та різноманітне академічне середовище, що забезпечує можливості як для інтелектуального розвитку, так і для набуття професійних знань та навичок. Наші методи навчання відповідають міжнародним стандартам. Ми зосереджені на розвитку кар’єри в реальному світі та пропонуємо гнучкий, індивідуальний та ефективний підхід.

Під патронатом Європейської академії наук і мистецтв Alma Mater Europaea прагне сформувати нову міжнародну лідерську еліту в галузі освіти, культури, економіки, права, охорони здоров’я, харчування та навколишнього середовища.

Місія, бачення та стратегія

Місія

Основна місія AMEU полягає в розробці та впровадженні якісних, доповнюючих і затребуваних європейсько-орієнтованих прикладних і конкурентоспроможних програм, необхідних насамперед бізнес-секторам Словенії та Центральної Європи.

Місія AMEU полягає в реалізації високоякісних педагогічних та наукових дослідницьких програм у різних галузях, а також у службі громади як університетського центру, що сприяє розвитку, поширенню та використанню знань у галузі різних наук. AMEU розвинув співпрацю з університетами в регіоні та інших європейських країнах з метою отримання та впровадження нових знань і розвитку нових знань у співпраці з іншими університетами в регіоні.

Тому AMEU сприяє економічному та культурному розвитку та створенню цінностей і виконує місцеву, національну та регіональну місію в освітній, дослідницькій та культурній сферах на основі транснаціонального та міждисциплінарного підходу.

Бачення

Бачення AMEU полягає в тому, щоб стати міжнародним освітнім центром, центром передового досвіду в галузі освіти та досліджень, який використовуватиме свої стратегічні та прикладні дослідження для творчого вирішення економічних, технологічних, медичних та соціально-політичних, екологічних, кліматичних та міжкультурних проблем Центральної Європи, насамперед Дунайський регіон і Балкани.

Як відкрита академічна спільнота, разом зі своїми партнерами, вона пропонуватиме проекти економічного та технологічного розвитку, миру та демократії, сталого розвитку та розвитку екологічної рівноваги в регіоні, сприяючи таким чином європейській реінтеграції.

Стратегія розвитку

Робота АМЕУ базується на такій стратегічній політиці:

розробка навчальних програм у сферах, де є найбільша кількість вакансій;

 • розвиток фундаментальних наукових дисциплін, на яких ґрунтуються навчальні програми;
 • здійснення прикладної науково -дослідницької діяльності та перенесення досягнень у навколишнє середовище;
 • співпраця з комерційними та іншими організаціями;
 • виконання професійно -вдосконалювальних та консультаційних робіт;
 • міжнародний зв'язок із освітніми та науково -дослідними установами.

Акредитація

Усі програми бакалаврату та магістратури Alma Mater Europaea повністю акредитовані NAKVIS, Словенським агентством із забезпечення якості вищої освіти.

Особливості кампусу

Alma Mater Europaea не є кампусним університетом, і наші кафедри та інші складові підрозділи знаходяться в різних місцях.

Виберіть одну з наших локацій і познайомтеся з нею ближче.

 1. Австрія
 2. Словенія
 3. Хорватія

Австрія

Завдяки своєму багатому культурному минулому та сьогоденню Австрія цінується у всьому світі.

Зальцбург

Четверте за величиною місто Австрії, розташоване під Альпами, відоме на весь світ як місце народження Вольфганга Амадея Моцарта та всесвітньо відоме своєю бароковою архітектурою. У місті є три університети та велика кількість студентів. У Зальцбурзі знаходиться штаб-квартира Європейської академії наук і мистецтв.

Зальцбург – одне з найкрасивіших міст Європи, яке дбайливо зберігалося протягом століть. Його оточують мальовничі ландшафти, озера, передгір’я Альп і гірські вершини.

Палаци, церкви архієпископів, площі та фонтани, і особливо Фортеця, відображають любов до пишноти колись могутніх архієпископів, які правили містом.

Краса міста та природне середовище приваблювали мандрівників протягом століть і досі є головною туристичною визначною пам’яткою. Ви зможете познайомитися з містом ближче, ніж будь-який турист.

Словенія

Словенія рішуче підтримує ідею побудови справжнього європейського простору знань і прагне впроваджувати заходи, що підтримують рівні можливості, успіх у школі, мобільність загалом, вищу освіту та професійну освіту та навчання, вивчення мов, безпеку в школі, недискримінацію, освіту технології та дистанційна освіта, академічне та професійне визнання кваліфікацій, освітня статистика, загальний розвиток загальної освіти та професійної підготовки, розвиток бакалаврату та модернізація післядипломного навчання.

Любляна

Любляна — столиця та найбільше місто Словенії. Крім того, що Любляна має все, що є у всіх інших сучасних столицях, їй вдалося зберегти невимушену атмосферу маленького міста. Любляна має велику кількість студентів, а її центральне географічне розташування означає, що ви можете дістатися до Альп чи Адріатичного моря за годину.

Марібор

Марібор - друге за величиною місто в Словенії. У 2012 році він був Європейською культурною столицею, а в 2013 році – Європейською молодіжною столицею. Це батьківщина багатьох відомих і всесвітньо відомих артистів і спортсменів, найуспішніший футбольний клуб Словенії, найстаріша виноградна лоза в світі, друга найстаріша синагога в Європі, місце проведення чемпіонату світу з гірськолижного спорту серед жінок... Марібор має великий студентів і є популярним місцем для студентів по обміну.

Мурська Собота

Мурска-Собота - найбільше місто в північно-східній частині Словенії та регіональна столиця Прекмур'я. Він має унікальну особливість порівняно з рештою Словенії, яка переважно є альпійською: Муска-Собота – єдине словенське місто, розташоване на справжній рівнині. Протягом року життя міста збагачується культурними, розважальними, традиційними, кулінарними та спортивними заходами.

Хорватія

Хорватія є гостинним місцем для студентів, які бажають навчатися в країні, яка славиться своїм прекрасним узбережжям, поєднанням чарівності Середземномор’я та Південно-Східної Європи, а також багатою історичною та культурною спадщиною.

Загреб

Загреб є столицею і найбільшим містом Хорватії. Це культурний, економічний, спортивний і урядовий центр країни. Загреб — жваве місто з великою кількістю студентів, відоме численними зеленими парками та нічним життям. Місто пульсує від енергії, але зуміло зберегти значну частину старосвітської витонченості.

  Прийом

  Прийом аспірантів

  Наші вибіркові докторські та магістерські програми розроблені для недавніх випускників і професіоналів, які починають кар’єру, з будь-якої країни та різноманітного досвіду. Щороку ми приймаємо від 20 до 40 студентів на кожну магістерську програму та від 12 до 20 докторантів на програму PhD.

  • Для магістерської програми мінімальним критерієм є ступінь бакалавра/бакалавра та рівень англійської мови.
  • Щоб отримати ступінь доктора філософії, ви повинні мати принаймні ступінь магістра або 4-річний ступінь бакалавра/бакалавра та добре володіти письмовою та розмовною англійською мовою.

  Процес прийому

  Процес вступу є безпроблемним і легким. Він починається з вашої необов’язкової онлайн-заявки, яка займає близько 15-20 хвилин. Ми заохочуємо вас заповнити його якнайшвидше, оскільки ми приймаємо заявки на постійній основі.

  У своїй заявці ви вкажете, чи подаєте ви заявку на отримання стипендії Academicus на основі заслуг чи потреб.

  Ви отримаєте відповідь від приймальної комісії протягом десяти днів після вашої заяви. Якщо команда приймальної комісії підтвердить вас як відповідного кандидата, вас запросять на співбесіду та завантажать ваші дипломи та документи. Ви отримаєте рішення про стипендію Academicus і подасте заявку на отримання додаткових стипендій, у тому числі таких, що покривають повну вартість навчання.

  Через Calendly ви запишетесь на співбесіду, яка відбудеться протягом тижня. Протягом тижня після співбесіди та вашої повної заявки Alma Mater прийме або відхилить вашу заявку та повідомить вам про стипендії та вартість навчання.

  Стипендії та фінансування

  Розташування

  • Ljubljana

   3GF6+7P Ljubljana, Slovenia, 1000, Ljubljana

   • Koper

    Via Primož Trubar 1, 6000 Koper - Capodistria, Slovenia, 6000, Koper

    • Maribor

     Center, Slovenska ulica 17, 2000 Maribor, Slovenia, 2000, Maribor

     • Murska Sobota

      Lendavska ulica 9, 9000 Murska Sobota, Slovenia, 9000, Murska Sobota

      Запитання