Keystone logo
American International Theism University Докторат з ісламського банкінгу та фінансів
American International Theism University

Докторат з ісламського банкінгу та фінансів

Englewood, США

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 7 950 / per year *

Дистанційне навчання, На кампусі

* одноразова плата за реєстрацію: 100 доларів

Введення

Ви здобули ступінь магістра в галузі ісламознавства? Якщо так, то не зупиняйтесь на досягнутому! Просто проведіть ще рік в American International Theism University , і ви також зможете здобути ступінь доктора наук з ісламознавства. Тоді ви можете з гордістю назвати себе доктором ісламознавства.

Багато студентів почнуть кар'єру у фінансовому секторі після здобуття ступеня магістра. Кілька компаній у цьому секторі прагнуть найняти нещодавно випускників, які мають шестирічний ступінь ісламознавства. Але пропозиція випускників цього ступеня починає переростати попит на них. Просто серед власників магістерської програми є занадто велика конкуренція, щоб усі змогли отримати роботу своєї мрії на Близькому Сході.

Якби ви хотіли здобути ступінь доктора наук з ісламознавства в American International Theism University , ви б виділилися серед усіх інших конкурентів на ринку праці. Ви можете надіслати своє резюме будь-якому роботодавцю в банківській або фінансовій галузях на Близькому Сході, і він, ймовірно, відповість вам протягом 24 годин. Зрештою, вони не бачать щодня заявників, які є справжніми лікарями. Для них було б цінним активом найняти вас.

American International Theism University пропонує одні з найнижчих ставок навчання за будь-яку акредитовану програму доктора наук у США. Краще те, що наш акредитор - це міжнародно визнана організація з акредитації. Це означає, що більшість роботодавців у світі знатимуть, що ваш ступінь має цінність. Акредитатором є Служба акредитації міжнародних шкіл, коледжів та університетів.

Між доступними цінами на навчання та прискореною швидкістю занять ви можете стати доктором ісламських досліджень вже за 12 місяців. Хіба це не схоже на гідну інвестицію вашого часу та грошей?

Служба акредитації міжнародних шкіл, коледжів та університетів забезпечує акредитацію нашого ступеня доктора наук з ісламознавства. У вашому дипломі буде вказано “Ісламознавство” як основне. На диплом не буде написано, що означає, що ви відвідували свої заняття в Інтернеті або закінчили їх протягом одного року.

Ми обіцяємо, що ваш прискорений докторський ступінь матиме таку саму цінність, як і той, який ви здобули в університетській програмі докторського ступеня. Багато курсів, які ми пропонуємо за цією програмою, такі ж, як і курси, що викладаються в університетах на кампусі, включаючи передову ісламську економіку, шаріат та ісламську юриспруденцію, ісламське страхування, управління ісламськими ризиками та питання культури в управлінні.

Ти зацікавлений? У вас є які-небудь питання? Наш персонал завжди готовий відповісти на ваші запитання та допомогти вам вирішити, чи підходить вам наша програма доктора наук.

142865_pexels-photo-4427612.jpeg

Навчальний план

 • BUS 702 - Методи дослідження
 • ECO 703 - Передова ісламська економіка II
 • МКС 704 - Шаріат та ісламська юриспруденція I
 • IFN 709 - Розширені ісламські корпоративні фінанси
 • IFN 701 - вдосконалений ісламський банк; Товари та послуги
 • IFN 720 - Ісламське страхування Такафул
 • IFN 802 - Розширене ісламське комерційне право та контракти I
 • IFN 820 - Ісламське управління ризиками
 • DMGT 871 - Питання культури в управлінні
 • IFND 899 - Дисертація на випускний проект

Ступінь призначення

Мета нашого доктора філософії Програма з ісламських фінансів та банківської справи полягає в тому, щоб позиціонувати вас у зростаючому полі прогресу та розширення. Ісламські фінанси та банківська справа позиціонують вас як експерта та викладача для залучення фінансових операцій, дотримуючись ісламських законів, заснованих на законі шаріату.

Коли ви закінчите цю докторську ступінь програма, ви зможете:

 • Подайте документи на добре оплачувані робочі місця, такі як аналітик, управління ризиками, інвестиції, комплаєнс та консалтинг у сферах, пов’язаних з ісламськими фінансами та банківською діяльністю.
 • Допоможіть компаніям та банкам сформувати політику, яка відповідає ісламському законодавству, та товари, які відповідають шаріату.
 • Сприяти глибшому розумінню того, що потрібно банкам у всьому світі для адаптації до ісламської практики, та про те, як диверсифікувати спосіб вкладення коштів їх клієнтами. Область дослідження: Ісламські фінанси та банківська справа

Довжина ступеня

Гнучка або прискорена

Докторські програми AITU забезпечують гнучкий та прискорений формат. Ви можете закінчити кожен курс за 15 тижнів, якщо ви вибрали варіант гнучкого формату. Але в прискореній формі ви можете пройти кожен курс за 6 тижнів.

Передумови

Ступінь магістра, отриманий у відповідній галузі

Кар'єрні можливості

 • Бізнес-аналітик
 • Управління ризиками
 • Інвестиції
 • Хедж-фонди
 • Консалтинг

Як зареєструватися

Спочатку потрібно заповнити заявку на обрану вами ступінь. Після отримання вашої заявки вам буде надіслано електронне повідомлення з привітальним листом із повними інструкціями щодо реєстрації на курс або курси та вступу на ступінь або програму сертифіката. У вашому вітальному листі буде надана повна інформація щодо необхідних подань стенограм.

Потім ви можете зареєструватися на перший курс у вашій навчальній програмі. Будь ласка, зверніться до своєї навчальної програми для першого курсу та натисніть на посилання на програму, на яку ви офіційно вступаєте. Обов’язково введіть у форму реєстрації номер курсу та курс, на який ви реєструєтесь. Потім ви можете здійснити плату за свій курс. Ми пропонуємо надійний сервер кредитних карток і приймаємо всі основні кредитні картки.

Одноразовий вступний внесок у розмірі 100,00 доларів США сплачується під час оплати за перший курс.

При заповненні та поданні заявки не стягується жодна плата та зобов’язання.

Отримавши плату за навчання, ваше зарахування буде негайно оброблено. Ви отримаєте електронний лист із заголовком «Повідомлення про нового студента» з детальним описом вашого курсу чи програми, контактною інформацією викладача, викладача та повними інструкціями щодо доступу до вашої аудиторії. На цьому етапі ви зможете негайно розпочати курси або дипломні програми. У нас є відкрита політика реєстрації, щоб ви могли розпочати в будь-який час.

Навчальний план

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання