© BIMM University
Auream Phoenix University for Women

Auream Phoenix University for Women

Auream Phoenix University for Women

Введення

Auream Phoenix University for Women (APUW) — це надійний заклад, побудований на міцній якісній та суворій основі, місія якого полягає в тому, щоб оцінити попереднє навчання та кар’єру менеджерів, підприємців і професійних жінок, щоб дозволити їм отримати міжнародний ступінь за допомогою суворої інтеграція навчальних програм. Ми пишаємося тим, що ми є першим приватним університетом дистанційного навчання лише для жінок, який працює у комплексній сфері підтвердження компетенцій для отримання ступеня.

APUW впроваджує сувору етичну систему саморегулювання, щоб відповідати всім вимогам якості до цієї моделі університету. Наші факультети: мистецтво та гуманітарні науки, бізнес і медіа, психологія, комп’ютерні науки, інженерія та технології, життя і земля та природознавство та здоров’я дозволяють запропонувати понад двісті областей навчання; вони ретельно відбираються, щоб відповідати потребам ринку та майбутнім можливостям роботи.

APUW пишається своїми студентами. Вони можуть створювати видатні підприємницькі підприємства, вони можуть займати провідні ролі в транснаціональних корпораціях, приватних компаніях та неурядових організаціях або вони можуть бути провідними професіоналами у світі праці.

Auream Phoenix University for Women (APUW) — це перший приватний міжнародний університет з дистанційним навчанням, спеціально створений для навчання жінок. APUW дозволяє кожній жінці, зайнятій на роботі та сім’ї, навчатися та досягати своїх академічних цілей, залишаючись у комфортному середовищі власного дому. Наш університет звертається до жінок-лідерів, які мають виграшний настрій, жінок з яскравими, динамічними особистостями, незалежних мислителів і жінок, які усвідомлюють, що є точкою відліку у своїй громаді. Наша основна увага приділяється тестуванню навичок та компетенцій для академічної сертифікації. Дипломні програми Aurea Phoenix University for Women розроблені за методом APEL (Accreditation Preor Experiential Learning), щоб надати активно працюючим жінкам, які мають не менше 5 років професійного досвіду, можливість отримати ступінь, не нехтуючи своїми сім’ями.

Місія

Ми пропонуємо дорослим студенткам можливість отримати міжнародний диплом, використовуючи метод APEL (Accreditation Preor Experiential Learning) для оцінки їх професійного резюме. Система APEL передбачає ретельний аналіз попереднього освітнього та професійного досвіду, який, відповідно до конкретних параметрів, перетворюється на академічні кредити, дійсні для отримання ступенів APUW.

Наша місія полягає в тому, щоб надати нашим студентам мультикультурне, корисне та складне цифрове навчальне середовище, яке живить сильних, всебічних особистостей, заохочуючи лідерство та формуючи характер і соціальну свідомість кожного студента. Ми прагнемо підтримувати нашу прихильність дистанційному навчанню, освіті, знанням, дослідженням та послугам через діяльність усієї нашої університетської спільноти.

Досягнення

З моменту свого заснування APUW як приватний бізнес-університет запропонував навчальні програми, побудовані на спеціальному зв’язку з вільними професіями, бізнесом, промисловістю, менеджментом та світом праці в цілому. Програми, які стосуються самовизначення, ноу-хау, творчості. Ми навчаємо студентів, як прокласти власний шлях до повноцінного майбутнього.

У той же час ми наголошуємо на необхідності міцного досвіду, який складається з загальних навичок і знань за допомогою ретельно розроблених навчальних програм, які відповідають вимогам міжнародного ринку праці. Сьогодні, як і з самого початку, наша філософія освіти дорослих продовжує бути орієнтованою на студента, вільною, інноваційною та винахідливою.

Під час нашого шляху до досконалості та реалізації APUW успішно пройшов кілька саморегульованих інституційних оглядів якості, оглядів програм у коледжі та процесів акредитації, отримавши кілька нагород та визнань.

Бачення

Auream Phoenix University for Women стане світовим лідером у дистанційній освіті для дорослих жінок на основі APEL (Accreditation Preor Experiential Learning). Ми пропонуємо нашим студенткам необхідні інструменти для критичної самооцінки власних навчальних навичок для професійного успіху. Ми прагнемо зміцнити впевненість і досвід студентів, заохочуючи їх ставити цілі та підтримуючи їхні плани щодо їх досягнення. Ми хочемо сприяти розвитку повного потенціалу кожного студента як особистості, даючи їм можливість думати, обговорювати, досліджувати та приймати рішення

Прийом

Розташування

 • London

  At Uniselinus Europe 71-75 Shelton Street, WC2H9JQ, London

  • Ragusa

   At Uniselinus Europe Networking University Via Roma, 200, 97100, Ragusa

   • Panama City

    Auream Phoenix University SA Panama City – Republic Of Panama, , Panama City

    • London

     London, Великобританія

     Запитання