Brand University of Applied Sciences

Brand University of Applied Sciences

Brand University of Applied Sciences

Введення

Про Brand University of Applied Sciences про Brand University of Applied Sciences

Brand University of Applied Sciences - перший університет у всьому світі, який зосередився на бренд-мисленні. Ми поєднуємо наукові методи з практичними проектами та сильну євразійську спрямованість. Ми формуємо інноваторів та вирішувачів проблем майбутнього, не лише передаючи сучасні знання про брендинг, але й розвиваючи сильних особистостей.

В Університеті Бренду ви будете вчитися в малих групах та в творчій атмосфері, разом з ретельно відібраними міжнародними студентами, які настільки ж мотивовані та пристрасні, як і ви. Мережа міжнародних експертів супроводжує вас у вашому шляху та підготує вас до міжнародної кар’єри.

Провідні брендові компанії та добре створені агенції прагнуть нових талантів та свіжих ідей. Вони запрошують студентів BU до співпраці в проектах. Це дозволяє застосувати здобуті навички, вирішити реальні проблеми та встановити цінні контакти для своєї кар’єри.

Навчайтеся в Гамбурзі, столиці Німеччини брендів

Гамбург - це друге за величиною місто Німеччини і відоме своєю відкритістю. У місті найбільша концентрація підприємств творчих галузей Німеччини. Тут живе домашня спільнота засновників, добре розвинена система підтримки стартапів, великих корпорацій, а також філій Facebook та Google.

Лежачи на березі річки Ельба, Гамбург - одне з найкрасивіших міст Європи , а також важливий культурний центр, де життя - це все, крім нудного. Рейтинг Economist регулярно ставить Гамбург у топ-10 найжиттєвіших міст світу - приїжджайте самі.

Розташування

  • Hamburg

    Rainvilleterrasse,4, 22765, Hamburg

Програми

    Також заклад пропонує:

    Запитання