Boston University School of Theology

Boston University School of Theology

Boston University School of Theology

Введення

У Boston University School of Theology (STH) ви можете виконувати служіння, яке ви собі уявляєте, ставши лідером, готовим відповісти на виклики сучасного світового релігійного ландшафту. Перетворіть себе. Тоді зміни світ. Відомий факультет проводить вас через сувору наукову діяльність. Громада, яка підтримує, виховує ваше життя, вашу віру та ваші цілі.

Наша місія - прагнути пізнання Бога, виховувати лідерів для спільнот віри, збагачувати академію та прагнути миру з справедливістю в різноманітному і взаємопов'язаному світі.

Будучи школою-засновником Бостонського університету і найстарішою Об'єднаною методистською семінарією в Північній Америці, ми є професійною школою в рамках космополітичного дослідницького університету, який сам відданий справі "навчання, чесноти і благочестя". Вкорінені в традиціях Веслія та виходячи з ширших християнських традицій світу, ми прагнемо підготувати жінок і чоловіків для служіння та покликань, що сприяють особистим і соціальним перетворенням, орієнтованим на різноманітність світу та розширюючи пророче спадщину цього історична школа теології.

Приєднуйтесь до нашої унікальної спільноти учнів, які творчо думають про реальні проблеми. Навчайтесь поряд із досвідченими студентами, яких проводять суворі академічні програми відомих викладачів. У Boston University School of Theology наші вірування різноманітні; наші покликання, різноманітні. Але ми розділяємо спільне прагнення створити кращий світ.

Розташування

  • Boston

    Commonwealth Avenue,745, 02215, Boston

    Запитання