Boston University School of Theology Лікар Міністерства (DMin)
Boston University School of Theology

Лікар Міністерства (DMin)

Boston, США

5 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Купажований, Дистанційне навчання

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Ступінь доктора міністерства (DMin) - це професійний докторський ступінь, який має на меті збагатити релігійних лідерів у традиційних та нетрадиційних умовах, поглибити їх розуміння та відданість служінню та вдосконалити його практику. Основна увага Бостонського університету DMin - трансформаційне лідерство, і кожен може стати лідером трансформаційних процесів. Спочатку потрібно бажання розвивати нові навички та досліджувати нові ідеї, розуміти свою спільноту та знати її сильні сторони та потреби, а також бажання бачити можливості для трансформаційних змін.

Програма DMin - це трирічна програма з низьким рівнем проживання, яка поєднує навчання в Інтернеті з інтенсивними заняттями в університеті та дозволяє вам розробити програму, яка вам знадобиться для вашої міністерської практики.

Семінари з трансформаційного лідерства, контекстного аналізу та дослідницьких методів становлять ядро програми, що завершиться навчальним проектом під час третього курсу. Онлайн-когортні курси викладають штатні викладачі Бостонського університету, нові курси, а викладачі додаються кожен семестр. Минулі курси включали глобальний розвиток та віру, місію та пропаганду, радикальні християнські духовності, трансформаційну та ситуаційну гомілетику, втілення, оновлення церкви, поклоніння у часи змін та трансформацію конфліктів.

Програма DMin покликана допомогти релігійним професіоналам поглибити своє розуміння та відданість служінню, надаючи контекст, в якому можна оновити та вдосконалити свої теологічні знання, відточити наявні навички та засвоїти нові. Мета - допомогти студентам поєднати свій досвід з додатковими академічними дослідженнями, щоб створити новий синтез теорії та практики.

Про Школу

Запитання

Подібні курси