Keystone logo
Boston University School of Public Health

Boston University School of Public Health

Boston University School of Public Health

Введення

Boston University School of Public Health ( BUSPH ) лідирує в галузі досконалості та інновацій у навчанні громадського здоров'я. Ми прагнемо навчати автентичним, всеохоплюючим, гнучким, постійним та рефлексивним способом зміни здоров’я населення.

Boston University School of Public Health є топ-рейтингом, пропонує доступ до інноваційних досліджень, стипендій та практики охорони здоров’я, освіту вищого рівня з місією на місцях.

Місія Школи громадського здоров’я - покращувати здоров’я та добробут населення у всьому світі, особливо тих, що недоотримують, завдяки досконалості та інноваціям у галузі освіти, досліджень та практики.

Від міждисциплінарних викладацьких та дослідницьких знань до нашого інноваційного підходу до викладання, ми пропонуємо вам виняткову освіту в галузі охорони здоров’я.

Ми проводимо дослідження з різних дисциплін, орієнтованих на розробку рішень для складних проблем зі здоров'ям. Члени факультету беруть участь у дослідженнях по всьому світу та в нашій місцевій громаді.

Як професіонали Boston University School of Public Health викладачі, працівники та студенти Boston University School of Public Health мають завдання використовувати свої знання, навички та пристрасть для покращення здоров'я населення.

Генерування знань та їх передача наступним поколінням лежить в основі роботи Boston University School of Public Health , але застосовувати ці знання не менш важливо. Boston University School of Public Health знаходиться на передових позиціях у сфері адвокації та практики як на місцевому, так і в усьому світі.

Ми прагнемо розпалювати та підтримувати позитивні зміни, які ведуть до здоров’я та добробуту у всьому світі. Ми прагнемо до поважної, спільної, різноманітної та інклюзивної спільноти в нашій Школі громадського здоров’я. Ми прагнемо сприяти справедливості, правам людини та справедливості в наших місцевих та глобальних спільнотах та між ними.

Розташування

  • Boston

    Albany Street,715, 02118, Boston

    Запитання