Cardiff University

Cardiff University

Cardiff University

Введення

Про нас

Ми — амбітний та інноваційний університет зі сміливим і стратегічним баченням, розташований у красивій і процвітаючій столиці.

Ми єдиний університет Russell Group в Уельсі і пишаємося нашою багаторічною репутацією академічної досконалості, передових досліджень і високого рівня задоволеності студентів.

Керуючись креативністю та цікавістю, ми прагнемо виконувати наші соціальні, культурні та економічні зобов’язання перед Кардіффом, Уельсом та світом.

Хто ми

Ми досягаємо успіхів у проведенні високоякісних інноваційних досліджень, які приносять користь як на місцевому рівні, так і в усьому світі.

У нас різноманітне студентське населення, яке приїжджає з більш ніж 130 країн світу та має різний досвід.

Наш академічний персонал є лідерами у своїх галузях, які створюють стимулююче середовище для навчання.

Освіта

Наші студенти отримують перевагу від науково-дослідного навчання, яке розвиває їхні індивідуальні інтелектуальні здібності.

Диплом Cardiff University відкриває двері по всьому світу. Випускники користуються таким високим попитом у роботодавців, що 84% влаштовуються на висококваліфіковану роботу невдовзі після закінчення навчання.

Дослідження

Ми використовуємо наші знання для розробки інноваційних досліджень, які матимуть вплив на світ.

Інновації

Наш дослідницький досвід і засоби використовуються галузевими та комерційними партнерами, державними органами та іншими організаціями в усьому світі. Ми досягаємо успіхів у зв’язку промисловості, бізнесу, уряду та неурядових організацій із нашими науковцями.

Міжнародний

Кардіфф є справді міжнародним університетом. Наше міжнародне партнерство та співпраця означають, що студенти мають доступ до всесвітньо визнаних і цінних викладання та досліджень.

Спілкуйтеся з нашими студентами

Хочете знати, як це насправді - навчатися в Cardiff University ?

Наша команда студентів-амбасадорів готова відповісти на будь-які ваші запитання.

Особливості кампусу

  Розташування

  • Cardiff

   30-36 Newport Road, Adamsdown CF24 0DE, CF24 0DE, Cardiff

   Chat with students

   Запитання