Keystone logo
Central European University (CEU) Доктор філософії з когнітивної науки
Central European University (CEU)

Доктор філософії з когнітивної науки

Vienna, Австрія

4 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2024

EUR 15 000 / per year *

На кампусі

* сплачується одним або двома частинами, неповернений внесок початкової плати за навчання (500 євро) сплачується, щоб підтвердити вашу згоду на нашу пропозицію про вступ, і зараховується на 1-й внесок плати за навчання в 1 році

Введення

Докторські програми в CEU – це повністю фінансовані навчальні програми зі стандартною тривалістю 4 роки, які присуджують дипломи США та Австрії.

Програма PhD з когнітивної науки орієнтована на дослідження. Він включає в себе навчання експериментальним методам і, головним чином, на першому курсі, курсову роботу з основних понять і теорій у когнітивній науці та можливе зосередження на соціальному пізнанні та когнітивних соціальних науках. Протягом дослідницького періоду студенти розвиватимуться в незалежних дослідників, здатних робити внесок у когнітивну науку за допомогою аналізу та емпіричних даних.

Кафедра когнітивних наук пропонує докторську програму з когнітивних наук. Ця дослідницька міждисциплінарна програма пропонує спеціалізацію в галузі соціального пізнання, когнітивного розвитку та формальних і біологічних моделей сприйняття та навчання. Студенти можуть пройти курси з когнітивної психології, філософії розуму, когнітивної антропології, візуального сприйняття та обчислювального моделювання. Вони отримують практичну дослідницьку підготовку з методів, експериментального дизайну та аналізу даних у лабораторіях викладачів факультету. Станом на 2023 рік ми пропонуємо програму PhD, стандартна тривалість якої становить 4 роки з повністю фінансованими стипендіями протягом 4 років.

Як доктора наук, вас запросять приєднатися до однієї з лабораторій нашого відділу. Це:

 • Центр пізнавального розвитку
 • Центр соціального розуму
  • Лабораторія соціального розуму та тіла
  • Адаптивне пізнання та економіка в суспільстві
  • Лабораторія розуміння мови
 • Центр когнітивних обчислень
 • Група комп’ютерного навчання та пам’яті
 • Лабораторія зору

Чому CEU?

52 англомовні освітні програми. Студенти та викладачі з приблизно 100 країн. Випускники на 6 континентах на найвищих позиціях. Акредитований в США та Угорщині. Співвідношення студент/викладач 8:1. Базується в Будапешті, серці Європи.

Ця дослідницька міждисциплінарна програма пропонує спеціалізацію в галузі соціального пізнання, когнітивного розвитку та формальних і біологічних моделей сприйняття та навчання. Студенти можуть пройти курси з когнітивної психології, філософії розуму, когнітивної антропології, візуального сприйняття та обчислювального моделювання. Вони отримують практичну дослідницьку підготовку з методів, експериментального дизайну та аналізу даних у лабораторіях викладачів факультету.

Програмна акредитація/реєстрація

 • Програма була схвалена та зареєстрована Департаментом освіти штату Нью-Йорк
 • Програма акредитована Агентством із забезпечення якості та акредитації Австрії (AQ-Austria)

Прийом

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання