Keystone logo
Central European University (CEU) Доктор філософії з порівняльних гендерних досліджень
Central European University (CEU)

Доктор філософії з порівняльних гендерних досліджень

Vienna, Австрія

4 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2024

EUR 15 000 / per year *

На кампусі

* сплачується одним або двома частинами, неповернений внесок початкової плати за навчання (500 євро) сплачується, щоб підтвердити вашу згоду на нашу пропозицію про вступ, і зараховується на 1-й внесок плати за навчання в 1 році

Введення

Докторські програми в CEU – це повністю фінансовані навчальні програми зі стандартною тривалістю 4 роки, які присуджують дипломи США та Австрії.

Програма доктора філософії з порівняльних гендерних досліджень прагне сприяти розвитку гендерних досліджень, які є міждисциплінарними, інтегративними та заснованими на аналізі соціальних процесів, теорій, інститутів та матеріальних умов життя. Програма спрямована на сприяння вивченню гендеру та його відповідності таким категоріям, як клас, етнічна приналежність, раса та сексуальна орієнтація, а також на дослідження різноманітних моделей соціальних і культурних змін. Учням пропонується зрозуміти складність гендеру. Вони поєднуватимуть критику андроцентризму з критикою європоцентричних перспектив та епістемологій, зокрема, але не виключно, у Центральній та Східній Європі. У цьому контексті гендер розуміється як елемент і продукт процесів глобального, регіонального та локального розвитку.

Цілі програми

Обґрунтування та дизайн Ph.D. Програми з порівняльних гендерних досліджень теоретичні, методологічні та практичні.

Програма спрямована на поєднання теоретичних та емпіричних досліджень широкого спектру гендерних питань. Його діяльність і курси сприяють дослідженню різноманітних моделей гендерних соціальних і культурних змін. Незважаючи на те, що програма протягом тривалого часу підтримує дослідження в Центральній та Східній Європі, ми постійно розширюємо наші території за межами Європи; дослідницькі проекти можуть стосуватися будь-якої географічної чи теоретичної області, яка підтримується знаннями викладачів.

Незалежно від того, який регіональний, методологічний чи тематичний напрямок студенти виберуть, програма допомагає їм зрозуміти гендер у континуумі локального та глобального, національного та транснаціонального, через матеріальні та символічні відносини та завжди з оглядом на наскрізні ієрархії влади. Загалом, програма навчає студентів критично аналізувати ґендер як історично та культурно контекстуалізований, з ретельним розглядом основних інститутів, епістемологічних орієнтирів та соціальних, культурних, політичних та економічних процесів. Програма також прагне постійно звертати увагу на ґендер у перетині з іншими важливими соціальними категоріями, такими як раса, нація, етнічна приналежність, клас, сексуальність, вік, здібності тощо.

Розуміння того, як ґендер працює в символічних і соціальних системах, вимагає нових епістемологій і методологій. Доктор філософії Програма з порівняльних гендерних досліджень спрямована на те, щоб надати студентам можливість поєднувати компетентність у традиційних дисциплінарних навичках у соціальних і гуманітарних науках (наприклад, архівне дослідження, текстовий аналіз, якісне інтерв’ювання, спостереження учасників, теоретичне дослідження, аналіз дискурсу тощо) з формулюванням нових питання та методи, що виникають у зв’язку з новими або маргіналізованими перспективами та сферами дослідження. Студенти отримують методологічну підготовку, яка заохочує їх розширити діапазон матеріалів та інформації, які вони розглядають, і обсяг питань, які вони задають у своїх дослідженнях, зберігаючи при цьому найвищі стандарти наукової якості.

Зразки курсів для докторської програми

Використання порівняльних та інтегративних перспектив для жіночих та гендерних досліджень; Методи дослідження в гендерних дослідженнях; Інтимність, сексуальність і громадянство.

Програмна акредитація/реєстрація

  • Програма була схвалена та зареєстрована Департаментом освіти штату Нью-Йорк
  • Програма акредитована Агентством із забезпечення якості та акредитації Австрії (AQ-Austria)

Прийом

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Про Школу

Запитання