Chicago State University College of Pharmacy

Chicago State University College of Pharmacy

Chicago State University College of Pharmacy

Введення

Основні моменти

Місія Фармацевтичного коледжу - розвиток студентів та викладачів, які впливатимуть на потреби в охороні здоров'я людей у регіоні, штаті та країні.

 • Входить у топ-10 у країні для випускників студентів-аптечників меншин
 • 96+ контрактів на клінічну ротацію
 • Співвідношення студентів та викладачів 9: 1

Стратегічний план

У грудні 2019 року Піклувальна рада Університету Чикаго затвердила Стратегічний план на 2020-2025 роки.

Оскільки університет працює над досягненням вищих рівнів у всіх аспектах викладання та навчання, ми усвідомлюємо, що наш людський капітал є ключем до просування цієї виняткової академічної установи та її складових до рівня успіху.

Бачення

Чиказький державний університет отримає визнання за інновації у навчанні та дослідженнях, розвитку громади та залученні громадян. Ми будемо сприяти вдосконаленню, етичному лідерству, підприємництву та соціальній та екологічній справедливості. Ми охопимо, залучимо, навчатимемо, піднімемо та піднімемо наших студентів та громаду, щоб змінити життя на місцевому та глобальному рівнях.

Chicago State University College of Pharmacy","author_url":"","source":""}" />

144126_CSU4

Місія

Чиказький державний університет перетворює життя студентів завдяки інноваційному викладанню, дослідженням та партнерським співтовариствам через досконалість у етичному керівництві, вдосконаленні культури, економічному розвитку та справедливості.

Цінності

 • Особиста та академічна майстерність
 • Особиста, професійна та академічна доброчесність
 • Різноманітність, справедливість та інклюзія
 • Лідерство, обслуговування, благодійність, соціальна справедливість та підприємництво
 • Творче та інноваційне мислення та навчання
 • Пишайтесь собою, громадою та університетом
 • Протягом всього життя

Chicago State University College of Pharmacy","author_url":"","source":""}" />

144125_CSU3

Відділ фармацевтичних наук

Кафедра фармацевтичних наук охоплює кілька спеціальних областей: фармацевтика, лікарська хімія, натуральні продукти / фармакогнозія та фізіологія / фармакологія. Фармацевтика - це та область фармації, пов’язана з наступним: розробкою різних лікарських форм для доставки ліків; визначення зберігання та стабільності лікарських засобів; та оцінка впливу факторів введення та рецептури на всмоктування, розподіл, метаболізм та виведення ліків у людини. Медична хімія - це наука, яка є унікальною для фармації, оскільки це гібридизація фізичних, хімічних, біохімічних, аналітичних та фармакологічних принципів, що застосовуються для пояснення механізмів дії лікарського засобу та розробки лікарських засобів. Застосування принципів, пов'язаних з лікарською хімією, забезпечує професійному студенту-магістранту міцну основу для його / її фармацевтичної кар'єри. Фармакогнозія - це та фармацевтична наука, яка займається біологічним, хімічним та терапевтичним використанням препаратів, отриманих з рослин, мікробів та тварин.

Місія

Місія кафедри фармацевтичних наук полягає у наданні студентам базових знань, необхідних для професійної програми аптеки. Надаючи найвищу якість навчання фармацевтичним наукам, факультет впроваджує та розвиває навички критичного мислення, вирішення проблем та навчання впродовж життя у майбутніх фармацевтів. Члени факультету слугують зразком для наслідування, виховуючи навички міжособистісного спілкування у студентів фармації під час їх професійного розвитку. У свою чергу, Департамент фармацевтичних наук покращує науковий розвиток цих викладачів, заохочуючи їх прагнути до досконалості у критичному розслідуванні. Департамент також намагається внести значний внесок у ХСС-КС, удосконалюючись у службі як у коледжі, так і за його межами.

Chicago State University College of Pharmacy","author_url":"","source":""}" />

144127_csu6

Кафедра фармацевтичної практики

Кафедра фармацевтичної практики складається з викладачів, які забезпечують освіту в галузі адміністративних та клінічних наук, а також безпосередній досвід практики. Обов’язкові курси в галузі адміністративної науки включають ознайомлення з розвитком кар’єри та актуальними фармацевтичними темами, огляд системи охорони здоров’я, управління професійною практикою та фармацевтичним правом та етикою.

Обов’язкові курси в галузі клінічної науки включають теми в галузі лікарських засобів, що відпускаються без рецепта, оцінки лікарської літератури, фармакотерапії та лабораторії професійної практики, яка підкреслює навички спілкування, обробку рецептів та фармацевтичну допомогу. Необхідний під час програми досвід під наглядом надає студентам можливість застосовувати знання, отримані на дидактичних курсах, до життєвих ситуацій. Досвід покликаний сприяти розвитку технічних, когнітивних та навичок прийняття рішень, необхідних для сучасної фармацевтичної практики в різних практичних середовищах. Різні держави застосовують цей досвід до своїх вимог щодо стажування в аптечному штаті.

Місія

Місія кафедри фармацевтичної практики полягає у підготовці та наданні можливостей студентам та фармацевтам фармацевтичних закладів стати компетентними постачальниками фармацевтичної допомоги у всіх практичних умовах. Ця місія досягається поєднанням інноваційних дидактичних курсових робіт, досвідченого навчання, наставництва, стипендій та громадських робіт у партнерстві зі студентами, аптечними працівниками та медичними та непрофесійними громадами. Департамент обслуговує професійну спільноту шляхом розробки та оцінки інноваційних моделей аптечної практики, що пропагують роль фармацевта як невід’ємного члена команди охорони здоров’я.

Chicago State University College of Pharmacy","author_url":"","source":""}" />

144129_CSU11

Акредитація

ХСС акредитована Комісією вищого навчання, регіональним агентством з акредитації, визнаним Міністерством освіти США. Ця незалежна корпорація була заснована в 1895 році та визнана Міністерством освіти США та Радою з акредитації вищої освіти. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться з [email protected].

Акредитація Комісії вищого навчання (HLC) гарантує громадськості, студентам, викладачам та персоналу, що наш університет відповідає встановленим критеріям HLC. Акредитація означає сертифікацію прийнятної інституційної якості та доброчесності, а також визнає, що заклад пройшов суворе внутрішнє та зовнішнє оцінювання. Акредитація - це офіційне твердження та підтвердження того, що університет забезпечує ту якість вищої освіти, яку має право очікувати широка громадськість і яку визнає освітня спільнота.

Акредитуючі організації встановлюють академічні стандарти, яким повинні відповідати їхні установи-члени. Цей процес забезпечення якості виконується приватними асоціаціями, щоб гарантувати, що школа відповідає високим стандартам щодо:

 • кваліфікація викладачів
 • академічна строгість
 • результати навчання студентів

Розташування

 • Chicago

  9501 S. King Drive Chicago, IL 60628, , Chicago

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання