© Vladimir Sigut
Faculty of Humanities, Charles University

Faculty of Humanities, Charles University

Faculty of Humanities, Charles University

Введення

Спочатку заснований як Інститут ліберальної освіти Карлового університету в 1994 році, гуманітарний факультет Карлового університету отримав повну академічну автономію в 2000 році. Він був створений для забезпечення навчальних програм на рівнях бакалавра, магістра та доктора наук, які раніше не були доступні в університеті .

Під керівництвом декана професора Яна Сокола, колишнього міністра освіти та кандидата в президенти Чехії у 2003 році, школа розробила кілька прогресивних програм, які відповідали важливим перехідним потребам.

Основою його роботи є бакалаврська програма з гуманітарних та гуманітарних наук , що пропонує студентам безпрецедентний індивідуальний вибір при виборі курсів як теоретичного, так і прикладного мистецтва філософії, історії, соціальних наук та мов.

Особливості, дослідження, цікаві проекти:

На гуманітарному факультеті є три основні галузі академічних досліджень: філософія, антропологія та прикладні соціальні науки. Дослідження у філософії зосереджені на двох областях: феноменології та семіотиці . Пов’язані галузі досліджень включають взаємні відносини дії, творчості та риторики в таких сферах, як етика чи політика, а також у філософії мистецтва та естетики.

Сфера міждисциплінарних соціальних наук включає соціологію знань, установ та організацій, гендерні дослідження, дослідження громадянського суспільства та цивільного сектору, дослідження управління та нагляду в організаціях, що надають допомогу.

Область досліджень антропології складається з культурної, соціальної та історичної антропології. Ядро цієї галузі академічних досліджень - це форми людської поведінки та (соціальних) дій та пізнання не лише з точки зору їх типологічних детермінацій (у сенсі процесу гомінізації), але й з точки зору їх історичних, культурних, соціальних, непередбаченість та мінливість поколінь та груп.

Нещодавно гуманітарний факультет брав участь у 5 міжнародних науково-дослідних проектах, а саме: Освіта для демократичного міжкультурного громадянства + (EDIC +) (Erasmus +: KA2, Співпраця та інновації для передового досвіду 2016-2019), Чесько-норвезька дослідницька програма, Норвезькі гранти , 2015-2017), Нові спільноти інтерпретації: контексти, стратегії та процеси релігійної трансформації в пізньосередньовічній та ранньомодерній Європі (Action COST, 2013-2017), Посилення можливостей європейців шляхом створення Європейської мережі грамотності (Action COST , 2014-2018) та Новий матеріалізм: Мережева європейська стипендія на тему «Як справа має значення» (Action COST, 2014-2018).

Асоціація студентів гуманітарного факультету організувала багато цікавих заходів: програма “Бадді” для іноземних студентів, кіноклуб, Фестиваль гуманності та солідарності та Енциклопедія міграції.

Розташування

  • Prague

    Pátkova 2137/5, 18200, Prague

Запитання