Charles University Faculty of Medicine in Hradec Králové

Charles University Faculty of Medicine in Hradec Králové

Charles University Faculty of Medicine in Hradec Králové

Введення

Освіта

Медичний факультет Карлового університету у Градеці -Кралове забезпечує освіту для майбутніх абітурієнтів, магістрів та докторів медичних наук.

Навчання забезпечують освітяни - експерти у своїх галузях та компетентні науковці.

Міжнародне співробітництво

Співпраця з іноземними країнами та міжнародна мобільність є пріоритетними для нашого факультету.

Окрім програми Erasmus, яка дає студентам можливість проводити один -два семестри в деяких європейських університетах, організація IFMSA пропонує студентам інші місця працевлаштування.

Наш факультет мав чудові стосунки з престижною клінікою Майо в Рочестері, США. Ця унікальна співпраця, яка за своїми масштабами перевершує всі інші медичні школи Чеської Республіки, забезпечує щорічне працевлаштування близько 10 студентів та аспірантів на 3-місячний стаж у Рочестері. Розміщення орієнтовані на дослідження та зазвичай пов’язані із сферою інтересів та майбутнім розвитком наших студентів. Також часто виходить публікація. Усі учасники розміщення в клініці Майо підтверджують, що це дуже стимулююча діяльність. У деяких випадках це призвело до подальшого працевлаштування у престижних клініках США.

Міжвузівські угоди та сотні міжвузівських угод для студентів та викладачів-це ще один поширений спосіб співпраці з іноземними установами.

Наука та дослідження

Окрім викладацької, науково -дослідницька діяльність є однією з основних видів діяльності факультету.

Члени нашого факультету та наші студенти є головними дослідниками або співдослідниками багатьох грантових проектів (Чеське грантове агентство, Європейський соціальний фонд, ЄФРР, 7РП тощо), що стосуються медичних досліджень та інновацій у навчанні.

Студенти бакалаврських (магістерських) програм можуть готуватися з самого початку навчання до науково -дослідницької роботи в рамках своїх навчальних програм. Результати їх роботи щорічно представляються, обговорюються та оцінюються на конференціях SVOČ (Студентська науково -дослідницька конференція).

Результати науково -дослідницької діяльності представлені на багатьох регулярних наукових конференціях.

Наукові конференції медичного факультету та університетської лікарні у Градеці -Кралове є частиною процедур зовнішнього огляду грантів деяких грантових агентств.

Науково -дослідницька діяльність студентів аспірантури (докторантури) представлена на конференціях аспірантів.

Міжнародна конференція аспірантів (аспірантів) під назвою “Міжнародна медична аспірантура у Градеці -Кралове” з підзаголовком “Нові рубежі у дослідженні аспірантів” щорічно організовується з 2005 року і набуває престижу. Престиж Міжнародної медичної післядипломної конференції «Градец Кралове» з підзаголовком «Нові рубежі у дослідженнях аспірантів», яка організовується з 2005 року, постійно зростає.

Розташування

  • Charles University in Prague Faculty of Medicine in Hradec Kralove PO BOX 38 Simkova 870 Hradec Kralove 1 500 38 Czech Republic, , Hradec Kralove

Запитання