Charles University Faculty of Physical Education and Sport

Charles University Faculty of Physical Education and Sport

Charles University Faculty of Physical Education and Sport

Введення

Факультет фізичного виховання та спорту - один із сімнадцяти факультетів, що базується на пошанованому Карловому університеті.

Вища фізкультура Чехії сягає періоду до Першої світової війни. Спочатку на медичному факультеті існували різні навчальні курси. Зусилля прогресивних учених і педагогів, таких як проф. Смотлача, Борованський, Йірасек і Вайгнер привели до законопроекту про заснування «Державного інституту фізичного виховання Тирша» у 1930 р. Ця ідея була втілена в життя після війни шляхом утворення «Інституту освіти фізичного виховання при Карловому університеті».

У 1948 р. Інститут був включений до складу педагогічного факультету, з якого у 1953 р. Утворилася незалежна Вища школа освіти. У 1953 р. Разом із «Науково -дослідним інститутом фізики» була заснована нова вища школа - «Інститут фізичного виховання та спорту». Освіта ”. Обидва заклади забезпечували освіту педагогічних, наукових та керівних працівників, які хотіли продовжувати свою кар’єру у сфері фізичного виховання та спортивної науки. У рамках реорганізації вищих шкіл, яка відбулася у 1958 році, три відділи Вищої школи освіти були приєднані до Інституту фізичного виховання та спорту. Нове утворення було приєднано до Карлового університету як одного з його факультетів.

Розташування

  • Prague

    Charles University in Prague José Martího 31 Praha 6, 162 52 Czech Republic, , Prague

    Запитання