доктор філософії в кіноантропології
Prague, Чеська Республіка
ТРИВАЛІСТЬ
4 Years
МОВИ
Англійська
ТЕМП
Денне навчання
КІНЕЦЬ ТЕРМІНУ НАДАННЯ ЗАЯВ
Кінцевий термін подання заявки
НАЙРАНІША ДАТА ПОЧАТКУ
Запитайте найбільш ранню дату початку
ПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ
CZK 95 000 / per year *
ФОРМАТ НАВЧАННЯ
Купажований, На кампусі
* online application fee: 720 CZK
Введення
Навчальна програма реалізується в рамках наукового напряму Кінантропологія. Дослідження в кінантропології розглядають комплексний вплив навмисної та спонтанної фізичної активності на розвиток особистості людини в біо-психо-соціальному контексті та умовах середовища фізичного виховання і спорту, фізіотерапії, оздоровчої фізкультури, включаючи ефективне управління ними. Таким чином, кінантропологія являє собою міждисциплінарну галузь, що потребує варіативності підходу до вирішення дослідницьких завдань, у якій давно наголошується на системному підході з акцентом на методології.
Аспірант демонструє глибоке та системне розуміння наукової галузі Кінантропології та орієнтацію на більш широку наукову основу. Відповідно до спрямованості дисертації аспірант володіє методами дослідження. Він демонструє здатність до самостійної дослідницької роботи, академічну та професійну доброчесність, дотримання принципів наукової роботи. Випускник може критично аналізувати існуючі знання в галузі науки та може спілкуватися з міжнародним науковим співтовариством з питань, пов'язаних з його вузькою спеціалізацією та ширшим соціальним контекстом, особливо в передачі дослідницьких знань на практиці. У рамках своїх досліджень він створив роботу, яка сприяла розширенню меж пізнання в кіноантропології, і частину якої він представив на національному чи міжнародному рівнях. Аспірант також достатньо лінгвістично оснащений і може публікувати та представляти результати своєї наукової роботи на національному та міжнародному рівнях у межах своєї конкретної теми.
Прийом
Результат програми
Випускник докторантури володіє глибокими і всебічними знаннями і добре розбирається в широкому спектрі наукових принципів. Він / вона знайомий з методами дослідження, здатний забезпечити індивідуальну наукову роботу з академічною та професійною цілісністю, дотримуючись при цьому етичні норми науково-дослідної роботи. Він / вона здатний критично аналізувати сучасні наукові знання. Випускник компетентний спілкуватися з питаннями, що стосуються як його / її спеціалізації, так і широкого спектру соціальних зв'язків, особливо в області застосування результатів досліджень на практиці. Його / її докторська дисертація, заснована на оригінальних дослідженнях, значною мірою сприяла підвищенню наукових знань в кінатропології. Частини дисертації були прочитані або опубліковані на національному або міжнародному рівнях.
Карєрні можливості
Аспіранти кінантропології як міждисциплінарного напряму працевлаштовані переважно в наукових і науково-дослідних, освітніх, спортивних та фізіотерапевтичних місцях. Іншою актуальною сферою застосування є сфера державного управління.
Зокрема, вони можуть знайти посаду дослідників у державних та приватних лабораторіях та установах, зосереджених на вивченні руху людей та громадського здоров’я. Вони також можуть бути працевлаштовані як науковці, методисти, розробники приладів для моніторингу фізичної активності, спеціалісти лабораторій діагностики стресу, асоціації спортивних менеджерів, фізіотерапевти в фізіотерапевтичних центрах, де вони можуть впроваджувати нові діагностичні та лікувальні методи, зокрема сучасну рухову терапію, а також старші посадові особи державної, обласної та міської адміністрації, особливо у сфері спорту, фізичного виховання та освіти.