Doctoral School at Gdańsk University of Technology

Doctoral School at Gdańsk University of Technology

Doctoral School at Gdańsk University of Technology

Введення

Гданський технічний університет (польська назва: Politechnika Gdańska) — один із найстаріших університетів Польщі та найбільший технічний університет Північної Польщі.

Він був заснований у 1904 році і з тих пір навчає інженерів світового рівня в різних областях науки і техніки.

Розташований у Гданську – місті з тисячолітніми традиціями та воротами до польського узбережжя – це ідеальне місце для навчання та насолоди студентським життям.

Основні переваги Гданського технологічного університету

 • Гданський технологічний університет був визнаний найкращим технічним дослідницьким університетом Польщі в конкурсі Міністерства науки та вищої освіти.
 • Перше місце у 2018 році та друге місце у 2019 році в рейтингу МОН за популярністю навчання серед кандидатів.
 • GUT був класифікований як один з 10 найкрасивіших університетів Європи згідно з Times Higher Education University Rankings.
 • Університет складається з 9 факультетів з 37 напрямками навчання.
 • У ньому працює 1200 викладачів і навчається 14 тисяч студентів.
 • Випускники не тільки легко знаходять роботу після закінчення навчання, але й часто успішно створюють і ведуть власний бізнес.*
 • Для потенційних кандидатів важливо знати, що Гданський технічний університет є одним із найпопулярніших університетів серед молоді.
 • Іноземні студенти в GUT користуються унікальною підтримкою як під час процесу вступу, так і протягом навчання від Відділу міжнародних студентів і відвідувачів (ISVO)** – організації, яка займається просуванням університету на міжнародному рівні, набором кандидатів з-за кордону та підтримкою новачків. .

*Згідно з загальнонаціональним опитуванням, заробітки випускників Ґданського технологічного університету посідають четверте місце серед випускників у країні.

** ISVO є частиною відділу міжнародних відносин Гданського технологічного університету та був створений для надання інформації та консультацій міжнародним кандидатам і студентам. Підтримуючий, багатомовний персонал може відповісти на запитання щодо заяв, університету, легалізації перебування в Польщі, проживання та допомогти у вирішенні будь-яких проблем, які можуть виникнути.

192808_NAWA-STER-EN.png

Розташування

 • Gdańsk

  Gdańsk, Poland, 80-233, Gdańsk

  Запитання