Doctoral School at Gdańsk University of Technology

Doctoral School at Gdańsk University of Technology

Doctoral School at Gdańsk University of Technology

Введення

Гданський технологічний університет (польська назва: Politechnika Gdańska) - один із найстаріших університетів Польщі та найбільший технічний університет Північної Польщі.

Вона була створена в 1904 році і з тих пір навчає інженерів світового класу в різних галузях науки і техніки.

Розташований у Гданську - місті з тисячолітньою традицією та воротами до польської прибережної лінії - це ідеальне місце для навчання та насолоди студентським життям.

Основні сильні сторони Гданський технологічний університет

  • Гданський технологічний університет був визнаний найкращим університетом технічних досліджень у Польщі у конкурсі Міністерства науки та вищої освіти.
  • Перше місце у 2018 році та друге місце у 2019 році у рейтингу Міністерства науки та вищої освіти, що вимірює популярність навчання серед кандидатів.
  • GUT був класифікований як один з 10 найкрасивіших університетів Європи за версією Times Higher Education University Ranking.
  • Університет складається з 9 факультетів з 37 напрямками навчання.
  • У ньому працюють 1200 академічних викладачів та навчається 14 тисяч студентів.
  • Випускники не тільки легко знаходять роботу після закінчення навчання, але й часто успішно створюють і ведуть власний бізнес. *
  • Для потенційних кандидатів важливо знати, що Гданський технологічний університет є одним з найпопулярніших університетів серед молоді.
  • Іноземні студенти GUT отримують унікальну підтримку, як під час прийому, так і протягом навчання, з боку Міжнародного бюро студентів та відвідувачів (ISVO) ** - організації, яка займається просуванням університету на міжнародному рівні, набором кандидатів з-за кордону та підтримкою новачків. .

* За даними загальнонаціонального опитування, заробіток випускників Гданьського технологічного університету знаходиться на четвертому місці серед випускників у країні.

** ISVO є частиною Офісу міжнародних відносин Гданьського технологічного університету і створений для надання інформації та консультування міжнародним кандидатам та студентам. Допоміжний багатомовний персонал може відповісти на запитання щодо заявок, університету, легалізації перебування в Польщі, проживання та допомогти у вирішенні будь-яких проблем, які можуть виникнути.


Розташування

  • Gdańsk, Poland, 80-233, Gdańsk

Запитання