Keystone logo
EMAS Eurasian Management & Administration School DBA: Стратегічне управління, управління охороною здоров'я
EMAS Eurasian Management & Administration School

DBA: Стратегічне управління, управління охороною здоров'я

Russia Online, Росія

2 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Mar 2024

USD 25 900 / per year *

Купажований, На кампусі

* штатний, на кампусі; термін розстрочки - до 3 років. 10 650 доларів США за сумісництвом, змішані; спеціальна пропозиція, базова ціна - 15 900 доларів. $ 9 650 в Інтернеті; термін розстрочки - до 3 років

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Це першокласна консультаційна та навчальна програма для тих, хто потребує отримання сучасних навичок управління з акцентом на використання практичних навичок. Він спрямований на людей, які працюють на керівних посадах, і на людей, які не задоволені базовими знаннями, які дає більшість академічних бізнес-шкіл. Через спеціалізацію стратегічного менеджменту студенти отримують найглибший курс з бізнес-стратегії та корпоративного управління . Окрім нього, EMAS пропонує також спеціалізацію управління охороною здоров’я . 190 ECTS.

Винятковий досвід EMAS в галузі ділової стратегії та стратегічного управління гарантує максимум випускників EMAS та їх професійну перевагу над випускниками шкіл без достатніх знань у цих обов'язкових сферах сучасного бізнесу.

Поглиблені знання та престижна ступінь DBA, присвоєні EMAS Business School, гарантують Вашій компанії, кар’єрі та зростанню доходів. Це найкращий вибір для топ-менеджерів та власників бізнесу.

НАВЧАЙТЕ БІЛЬШЕ І ЗАЯВКАЙТЕ ПРОГРАМУ ТУТ

Важлива інформація

Примітка: ступінь DBA не еквівалентний російському доктору чи докторантурі. ступінь в умовах російського закону про освіту. Він також не рівнозначний доктору наук. ступінь в більшості країн Європейського Союзу та США. DBA - це аспірантура.

DBA - це найвищий ступінь бізнесу (MSc / MBA → DBA). Існує паралельна система ступенів у бізнесі, яка не дорівнює системі вчених ступенів (магістратура → доктор наук). Ці дві системи не слід плутати.

DBA корисний для тих, хто шукає кар’єру в бізнесі, в той час як доктор наук. цінна для тих, хто шукає академічної кар’єри (наприклад, працюючи та викладаючи в університетах). Однак ступінь DBA цінний, наприклад, для тих, хто хоче викладати в програмах MBA.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Лікарська програма (MD)
    • Tbilisi, Грузія
  • PhD в галузі охорони здоров'я (підпрограми: медицина, фармація, психологія)
    • Riga, Латвія
  • Health Management (Ph.D.)
    • Güzelyurt, Кіпр