© rawpixel.com
emTunis Business School

emTunis Business School

emTunis Business School

Введення

emTunis Business School це перша африканська школа менеджменту, присвячена навчанню керівників. розташовані в Тунісі, столиці ТУНІСУ, ми пропонуємо керівникам програми з дуже високою доданою вартістю, які дозволяють їм перевищити свій потенціал і допомагають компаніям долати безпрецедентні виклики та прокладати нові шляхи.

Щоб досягти цих цілей, ми пропонуємо кілька методів навчання: онлайн, на місці з серією навчальних таборів, поєднання двох,... у вас буде систематичний графік з урахуванням робочого навантаження, яке ви маєте у своїй компанії.

Туніс - африканська, середземноморська та арабська країна. За годину їзди від Європи та з більш ніж 3000-річною історією етнічного змішання Туніс, безсумнівно, є найкращим місцем у світі для навчання різноманітності, інклюзивності та толерантності. emTunis Business School – це єдина бізнес-школа у світі, яка пропонує свої програми для керівників трьома мовами: англійською, французькою та арабською.

Якщо ви, як і ми, впевнені в потенціалі можливостей і синергії, які можуть існувати між Африкою, Європою та Близьким Сходом, тоді emTunis — ваш найкращий партнер, який допоможе вам і зміцнить ваші можливості, щоб краще використовувати ці можливості.

Розташування

  • Tunis

    Building Sarra, Boulevard Principal, Les Berges du Lac I, 1053, Tunis

    Програми

    Запитання