Keystone logo
Eastern Mediterranean University Faculty of Business and Economics

Eastern Mediterranean University Faculty of Business and Economics

Eastern Mediterranean University Faculty of Business and Economics

Введення

The Східно-Середземноморський Університет є найбільшим університетом на острові Кіпр. Університет має свої корені в більш високому технологічному інституті, професійної підготовки коледжу створена в 1979 році. ЄВС була заснована в 1986 році і в тому ж році факультет бізнесу та економіки відкрив свої двері для студентів, що у двох студентських програм ділового адміністрування та економіки. У 25 років, наші номери студентських зросли з 40 до більш ніж 2000 з 16 Бакалаврат, 6 майстрів і 4 докторських програм, пропонованих безпосередньо наш факультет або в школі прикладних дисциплін поділу нашого факультету. Наші студенти приблизно 10% місцевих, 45% з країн Близького Сходу, Африки, Центральної Азії та на Балканах і ще 45% з Туреччини. Ми використовуємо 45 штатних викладачів, 14 викладачів неповний і 22 асистентів.

The Факультет бізнесу та економіки є провідним науковим центром в області соціальних наук на Північному Кіпрі. Ми пишаємося у високих академічних стандартів ми дотримуємося при збереженні студентського середовища, сприятливого. Наші випускники в основному кар'єру в авторитетних фірм, в той час як деякі приступити до подальшого наукових досліджень. Викладачі добре кваліфіковані докторських ступенів від поважних університетів. Вони залишаються у своїх ток навчальних полів за допомогою наукових досліджень і публікацій у провідних наукових журналах. Наші викладачі регулярно консультуватися в засобах масової інформації та державних і приватних організацій, як влада у своїй галузі. Ми також проводимо кілька спільних проектів з торгово-промисловими палатами і промисловості та інших зацікавлених сторін.

На додаток до нашого членства в AACSB International, наш факультет є також членом Європейського фонду розвитку менеджменту (EFMD), і Європейського консорціуму політичних досліджень (ECPR). Ми були названі одним з кращих бізнес-шкіл 1000 в світі за Eduniversal, освітньої консалтингової фірми, що базується в Франції. У Webometrics Рейтингу проводиться за Cybermetrics Lab, підрозділ іспанської Національної дослідницької ради (CSIC), головною суспільною науковою організацією в Іспанії оголосив, що наш факультет займає третє серед турецьких бізнес-шкіл, 14 з шкіл на Близькому Сході, 155-я серед школи в Азії та три сотні двадцять дев'ятого серед шкіл у Європі.

Готель розташований в портовому місті Газімагуса, біля деяких захоплюючих природних та історичних об'єктів, ЕВС тягнеться до світової спільноти через міжнародних конференціях і науково-дослідних центрів. Ми нещодавно відбувся ряд дуже успішних міжнародних конференцій з підприємництва, банківської справи та фінансів та економіки, які привертали велику кількість учасників з різних університетів світу. Ми також підписали угоду з Manufacturing Group Уорвік з університету Warwick пропонує магістра інженерного управління та майстер управління ланцюгами поставок на нашому кампусі у співпраці з нами.

Наші курси підтримуються онлайн системи управління курсу, який дуже широко використовується викладачами та студентами і обробляє більше 7000 завантажувати файли в добу. Ми приєдналися до програми SAP University Alliance, і ми плануємо інтегрувати різні модулі програмного забезпечення в нашій навчальної програми.

Факультет Місія

Факультет бізнесу та економіки в першу чергу прагне забезпечити високу якість освіти для студентів у Східному Середземномор'ї, а також у суміжних регіонів з акцентом на наукові дослідження, що стосуються питань в цих регіонах, доповнених службою співтовариству.

Розташування

  • Turkish Republic of Northern Cyprus

    Eastern Mediterranean University Faculty of Business and Economics Northern Cyprus via Mersin 10, Turkey, , Turkish Republic of Northern Cyprus

    Запитання