Faculty of Natural Sciences and Mathematics - University of Maribor

Faculty of Natural Sciences and Mathematics - University of Maribor

Faculty of Natural Sciences and Mathematics - University of Maribor

Введення

Бачення факультету

Бачення факультету має бути провідним навчальним, науково-дослідним та прикладним розвиваючим центром у регіоні, що вивчає галузі біології, екології, фізики та математики. Він також прагне бути провідним центром навчання майбутніх учителів Словенії в різних галузях, таких як наука, математика та технічні студії.

Мета факультету

Місія факультету полягає у створенні нових знань у таких фундаментальних науках, як математика, фізика, біологія, екологія та освітні науки з біології, математики, фізики, хімії та технічних, комп'ютерних та екологічних досліджень.

Молодий факультет з традицією

Природничо-математичний факультет (FNM) був заснований у 2006 році. Це сталося, коли педагогічний факультет розпався на три різні факультети. FNM поділяється на різні кафедри: кафедра біології, кафедра фізики, кафедра математики та комп’ютерних наук та кафедра технічних досліджень.

Факультет здійснює багато різних навчальних програм, якість яких забезпечується нашим відмінним академічним персоналом. Співробітники факультету є всесвітньо відомими вченими та дослідниками, і своєю роботою вони викладають факультет на перше місце в галузі досліджень. Успішні дослідницькі заходи можна побачити в наших корисних та відповідних навчальних програмах. Подальшим доказом якості наших викладачів є опитування студентів, де викладачі на FNM отримують найкращі результати. Таким чином, FNM - це видатний факультет, який також є найбільш прихильним для студентів.

Усі навчальні програми на нашому факультеті були перероблені, щоб відповідати Болонській системі. Деякі нові програми вже починаються як болонья. З 09/10 наш факультет пропонує лише нові програми з болонського навчання.

121779_DSCF4176-1.jpg

Чому слід вчитися на нашому факультеті?

У наш час наука значно зростає і стає все більш важливим місцем у нашому суспільстві. Вивчення науки призводить до збору нових знань, які гарантують надійність та тривалі результати. Молоді люди знову починають усвідомлювати, що добре освічена наука та математика дає змогу бути добре працевлаштованою та мати велику кар’єру. Наші студенти мають чітко визначені цілі та життєві очікування, що слугує чудовим джерелом мотивації для навчання.

Привабливими атрибутами факультету природничо-математичних факультетів є:

  • У нас є успішна система навчання.
  • Допомога між поколіннями - це те, чим ми користуємося щодня.
  • Студенти можуть співпрацювати в проектах, навчаючись як магістранти.
  • Студенти можуть брати участь у багатьох різних позакласних заходах, які пропонує факультет.
  • Студенти можуть отримати додатковий досвід під час роботи студентських робіт у своїй галузі знань.
  • Студенти можуть скористатися багатьма міждисциплінарними зв’язками у галузях науки, технічних, лікарських та економічних досліджень, і тим самим можуть розширити свої знання.
  • На нашому факультеті студентів - це не цифри!

Варіанти зайнятості

Освіта з природничих наук та математики дозволяє знайти хорошу роботу та зробити успішну кар’єру, тим більше, що в Словенії мало випускників, які спеціалізуються на науці та математиці. Працевлаштування можливе в промисловості, банках, страхових агентствах, державних установах, школах тощо. Освіта також дозволяє отримати інші можливості самозайнятості.

Фактичні варіанти працевлаштування можна знайти в заявках на акредитацію окремих програм.

121780_DSCF2141-1.jpg

Науково-дослідний факультет

Партнери FNM (Факультет природничих наук та математики) належать до одного з провідних світових дослідників, і цей факультет відомий своєю науковою діяльністю як найкращий в Маріборському університеті.

Факультет здебільшого займається дослідженнями в галузі біології, екології та екологізму, біофізики, системної біології, фізики складних систем, нанотехнології, математики, алгебри, геометрії, топології, інженерії, інформатики, органічної хімії та освітніх наук.

Наші студенти успішно включаються у вищезазначені дослідницькі заходи та проекти.

121877_FNM-modrozelen-bitnaslika-velika.jpg

Розташування

  • Maribor

    Fakulteta za naravoslovje in matematiko, Koroška cesta 160, 2000, Maribor

Запитання