Faculty of Architecture and Design, Slovak University of Technology in Bratislava

Faculty of Architecture and Design, Slovak University of Technology in Bratislava

Faculty of Architecture and Design, Slovak University of Technology in Bratislava

Введення

Факультет
Дослідження
дослідження
Міжнародна діяльність
Викладання архітектури в СТУ розпочалося в 1946 році як кафедра архітектури та будівництва. У 1976 році почав діяти самостійний архітектурний факультет.

У нашому університеті навчаються на всіх ступенях і формах навчання близько 17 000 місцевих та іноземних студентів у коледжах та інститутах, розташованих у Братиславі та Трнаві.


СТУ є науково-орієнтованим університетом. За час свого існування він зробив значний внесок у розвиток, поширення та використання наукових знань.


Міжнародне співробітництво є важливою сферою, що базується на інтерактивному контакті з освітніми та дослідницькими установами країн усього світу. Він орієнтований на спільні проекти в рамках ЄС.

Викладання архітектури в STU почалося в 1946 році, зробивши факультет архітектури (FA) найновішим доповненням до факультету Словацького технологічного університету (STU). У той час кафедра архітектури та будівельної інженерії була створена як частина структурної інженерної філії Словацької політехніки (SVŠT), яка сьогодні називається факультетом цивільної інженерії. Протягом наступних сімдесяти років факультет перетворився на життєво важливий і конкурентоспроможний заклад, який обслуговує понад 1000 студентів щороку. Незважаючи на те, що навчальні програми дизайну навчаються під своїм дахом більше 25 років, у 2020 році дизайн також став офіційним титулом закладу. Архітектурний факультет був перейменований і з вересня 2020 року факультет архітектури та дизайну почав писати свою нову спільну історію.

Сьогодні Факультет архітектури та дизайну СТУ є найбільшим навчальним закладом для архітекторів та дизайнерів у Словацькій Республіці. Профіль факультету відображає принципи університету та встановлює умови для професійної діяльності в рідній країні та в рамках ЄС. У цьому відношенні існує чітка орієнтація на підготовку архітекторів, містобудівників та дизайнерів у творчих рамках. Нинішня дворічна система навчання зосереджена на підготовці випускника. Підкреслюється обізнаність у предметах мистецтва та теорії, а також у різноманітних технічних та дизайнерських предметах від міського планування до дизайну інтер’єру.

Ми пропонуємо три програми навчання для іноземних студентів, з англійською мовою навчання.

Кінцевий термін подачі заявок на всі три навчальні програми – 31 травня 2023 року. Заявки будуть подаватися через електронну систему подачі заяв, яка запрацює 1 квітня 2022 року. Детальну інформацію щодо процесу вступу та процесу іспиту можна знайти в профілях навчальних програм бакалавра , магістра та доктора філософії .

Зважаючи на глобальну пандемію COVID-19, процес вступу та іспитів проходитиме в червні 2021 року і буде повністю ОНЛАЙН. Заявникам не потрібно фізично їхати для проходження іспиту; вони можуть брати участь в іспиті з будь-якої точки світу.

Факультет архітектури та дизайну розташований у будівлі, спроектованій Емілем Беллушем, найважливішим словацьким архітектором 20-го століття та засновником школи, на честь якого названа зала «Аула професора Беллуша» (проживає в коледжі). На додаток до таких лекційних аудиторій, студій, комп’ютерних засобів та бібліотеки факультету, яка містить значні професійні книги та журнали (багато з яких є міжнародно визнаними), можуть бути використані для розвитку творчих здібностей та професійних навичок.

<img class=" inserted-image image-element img-responsive " src=" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/133912_19243099_1079581128853671_5558553825703417584_o.jpg " alt=" 133912_19243099_1079581128853671_5558553825703417584_o.jpg " data-json=" {"author":" ","author_url":"","джерело" :""}" />

Центри підтримки

Сервісні центри забезпечення діяльності факультету:

Бібліотека

Бібліотека факультету архітектури та дизайну Словацького технологічного університету в Братиславі ( FAD STU ) — академічна бібліотека з вузькоспеціалізованими фондами, що містять вітчизняну та іноземну літературу (книги, сценарії, періодичні видання, словники, дисертації тощо). Бібліотека пропонує своїм користувачам багато переваг – вільний доступ до всіх бібліотечних фондів (включаючи доступ до міжнародних он-лайн повнотекстових баз даних чи електронних версій фахових журналів), доступ до найновішої літератури, придбаної за темами навчальних програм, що викладаються. на факультеті сучасне бібліотечно-інформаційне обслуговування (онлайн-каталог бібліотеки, копіювальна та скануюча техніка самообслуговування, вільний доступ до мережі Wi-Fi), комфортне приміщення для навчання та роботи.

CEDA (Дизайн для всіх)

Центр дизайну для всіх був створений на факультеті архітектури та дизайну Словацького технологічного університету в Братиславі в червні 2007 року. Його місія полягає у створенні цілісного вбудованого середовища, яким можуть користуватися всі люди, незалежно від їх віку, розміру чи здібностей.

CEDA присвячена принципу універсального дизайну, що дозволяє людям у Словаччині інтегруватися в суспільство, яке враховує людські відмінності, і взаємодіяти з навколишнім середовищем якнайкраще.

Лабораторія свідомого тіла

BCD Lab – це науково-освітній центр, що спеціалізується на Body Conscious Design, базується на факультеті архітектури та дизайну СТУ в Братиславі. Він забезпечує спеціалізовану підготовку та дослідження в галузі дизайну та архітектури. Цей дослідницький центр об’єднує архітекторів, дизайнерів, викладачів, студентів, дослідників і практиків з різних галузей – дизайну інтер’єру, архітектури, ергономіки, нейроергономіки, соціальних наук і медицини.

BCD Lab — це багатодисциплінарна дослідницька група, яка зосереджена на дизайні тіла, тобто стосунках між людиною та навколишнім середовищем. Наші учасники є експертами в галузі дизайну, архітектури, ергономіки, нейроергономіки, соціальних наук і медицини.<img class=" inserted-image image-element img-responsive " src=" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/133907_19221677_1079540255524425_8550423801749395434_o.jpg " alt=" 133907_19221677_1079540255524425_8550423801749395434_o.jpg " data-json=" {"author":" ","author_url":"","source":" "}" />

Центр сталої та ефективної архітектури«Архітектура 2020»

Центр сталої та ефективної архітектури – «Архітектура 2020» (далі A2k20) є науково-навчальним на факультеті архітектури та дизайну СТУ. Це спеціалізований відділ факультету, який проводить дослідницьку та навчальну діяльність у сфері архітектурного проектування, що відповідає критеріям Директиви про енергетичну ефективність будівель 2010/31/ЄС для нових будівель після 2020 року, з акцентом на сталість та повагу до середовище.

A2k20 об’єднує дослідників з різних інститутів (і зрештою з інших факультетів та установ) у співпраці з iEPD (Інститут пасивних будинків), SKGBC (Словацька рада зеленого будівництва), ArTUR (Архітектура для сталого розвитку) та іншими професійними організаціями.

Навчально-дослідний центр у Банській Штявниці

Факультет архітектури та дизайну пропонує також можливості цілеспрямованої роботи в своєму спеціалізованому освітньому та дослідницькому центрі в самому центрі культурної спадщини ЮНЕСКО міста Банська Штявніца. В автентичному історичному будинку (фактично відновленому студентами) факультет може прийняти до 30 студентів і 10 співробітників під час семінарів або спеціалізованих курсів протягом року.<img class=" inserted-image image-element img-responsive " src=" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/133910_21.jpg " alt=" 133910_21.jpg " data-json=" {"author":" ","author_url":"","source":" "}" />

Лабораторія модельного моделювання

Лабораторний центр модельного моделювання факультету архітектури та дизайну СТУ в Попраді здійснює діяльність, орієнтовану на САПР та регіональні проблеми.

Розташування

  • Námestie slobody 19, 81245, Bratislava

Програми

Запитання