Keystone logo
Florida State University - Department of Family and Child Sciences

Florida State University - Department of Family and Child Sciences

Florida State University - Department of Family and Child Sciences

Введення

Коледж гуманітарних наук розглядає глобальні виклики та можливості, пов'язані з фізичними, поведінковими та економічними факторами, що впливають на здоров'я та розвиток людей, сімей та громад.

Наше бачення полягає в тому, щоб вести коледж на національному рівні за допомогою інноваційних академічних та дослідницьких програм, які готують фахівців 21 століття.

Кафедра наук про сім'ю та дітей

  • Програми підкреслюють здоров'я та розвиток дітей та сімей через освіту, дослідження та службу для громади.
  • Професійні можливості в цій сфері збільшилися завдяки новим можливостям, що виникли внаслідок національної спрямованості на добробут сімей і дітей.
  • Докторська програма з шлюбу та сімейної терапії акредитована Комісією з акредитації з питань виховання шлюбу та сімейної терапії.
  • Студенти можуть заповнити вимоги, щоб стати сертифікованим педагогом сімейного життя, що фінансується Національною радою з питань сімейних відносин (NFCR).

Сім'я і дитячі науки - це більше, ніж робота з людьми - ми прагнемо змінити їхнє життя. Ми пропонуємо програми навчання для студентів і аспірантів, які відповідають потребам дітей, молоді, дорослих і сімей протягом усього життя, з особливою увагою до тих, хто в складних сім'ях.

R1 Research University

FSU є однією з лише 115 установ, що класифікуються як «Науково-дослідний університет R1… (Вища наукова діяльність)» у класифікації вищих навчальних закладів Карнегі.

Співпраця

Міждисциплінарна дослідницька середовище дає можливість спільного навчання між дисциплінами, викладачами та когортами. Цей підприємницький дух в рамках одного відділу надихає цікавість і оптимізує продуктивність.

Інтереси факультету

Шановний реєстр факультету дозволяє студентам вивчати теми з професійними дослідниками, які поділяють їхній інтерес.

Центри

Інститут сім'ї

Інститут сім'ї Університету штату Флорида генерує нову інформацію, готує фахівців і інформує політиків про сім'ї у Флориді, регіоні та країні.

Центр кращого здоров'я

Зосередження уваги на розробці та тестуванні моделі вищої освіти та програм на базі громад для вирішення проблем нерівності здоров'я населення.

Центр для пари

Докторанти МФТ навчаються системній або реляційній терапії. Протягом усього життя ми існуємо в ряді відносин, які прямо чи опосередковано впливають на наше благополуччя.

Розташування

  • Tallahassee

    W College Ave,600, 32306, Tallahassee

    Запитання